Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik kórházban dolgoznál...

Melyik kórházban dolgoznál ápolóként -ha a lakástól való távot nem számítod - Bajcsy vagy Péterfy utcai kórház?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az egyikhez tartozom, a másikban dolgozom (adminisztrátorként). Összességében egyik sem jobb a másiknál. Attól is függ melyik osztály. A Péterfy egy labirintus, a Bajcsy nem annyira, de pl. a sebészet két emeleten van. Mindkettő öreg épület, a legtöbb osztályon nincs kilométer hiányuk az ápolóknak...
2015. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, nekem sem lesz kilométerhiányom, gondolkodni se lesz időm, azt hiszem. :) Köszi a választ!
2015. aug. 9. 18:03
 3/10 A kérdező kommentje:
No, a Bajcsy-t azt nem. Most már jártam ott, próbáltam, és nem.
2015. aug. 16. 15:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a bajcsy egy szar, oda ne menj, másikat nem ismerem
2015. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos tapasztaltam, hogy mennyire igaz, amit az utolsó hozzászóló írt. Rettenetes káosz van a Bajcsy bizonyos osztályain. Nem tudom ,hogy mindenütt így van-e, de ahova én próbálkoztam belépni, az katasztrófa volt.
2015. aug. 23. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:

na meg ez

[link]

2015. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Láttam, de nem tapasztaltam ilyet ott -bár a sebészeten nem jártam.
2015. aug. 24. 13:47
 8/10 A kérdező kommentje:

Ápolni nem ápoltak, de dolgozni nem tudnék ott -próbáltam, de a Belgyógyászat nem nekem való. Azt mertem mondani az Ápolási igazgató Asszonynak, hogy szerintem nagy a zűrzavar az osztályon. Erre a (kissé elkínzott és ijedt) arcomra nézett és azt mondta, hogy az én fejemben van a zűrzavar.Amikor valahonnan frissiben jövünk, általában nyomot hagy az arcunkon. Szerintem sokan gondolják azt, hogy káosz van a Bajcsyban! Elnézést a jó és becsületes ápolóktól és orvosoktól ,akiket nem szabad megbélyegezni. Valahogy mégis piszkos és kaotikus az egész. Nem láttam minden részt, de az öltözőszekrény, amit kaptam (egy napra igénybe vettem) is rettenetes volt. Évek óta nem takarították.

Az ápoló személyzet jóindulatáról meg vagyok győződve, mégis, nagy fejetlenség volt. Nem láttam át, kihez lehetne csapódni, hogy tanuljak. Akihez lehetett volna, idegesen lepasszolt. A másik meg még alig tanult többet nálam, az nem megoldás. A többi ápoló személyzet számomra érthetetlen beosztásokban ott volt a nővérszobában - a beosztásukról fogalmam se volt. A főnővér hagyta, hogy menjek a két segéd illetve szakápoló után -akikből az egyik minimum a háta közepére kívánt. Az orvosok káromkodtak, lehangoltak voltak, a dietetikus magához ragadta a reggeli osztást -fogta az egész kocsit, és puszta kézzel "cseszte" oda a betegek szekrényére - bármire, újságra, töröletlen részre, papírzsepire a zsemléket -majdnem felállt a szőr a hátamon. Én eddig steril környezetben dolgoztam, ez maga volt a pokol tornáca. Sajnos, pár óra múlva eldöntöttem, hogy kilépek azonnal, indoklás nélkül.

2015. aug. 24. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:
hát igen, én a győriben voltam gyakorlaton, kb ott is ugyanez a helyzet. Ott volt egy segédápoló, azt meg csicskáztatták meg úgy beszéltek vele mint a kutyával. Én a sebészeten voltam
2015. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Péterfy utca
2015. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!