Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális hogy ezért berág a...

Normális hogy ezért berág a főnök?

Figyelt kérdés

Boltban dolgozok, minden második nap! Múlt héten el kellett jöjjek, édesanyám főnöke telefonált hogy anyukám rosszul lett, ájulás közeli állapota lett.

Főnök ott volt, és szóltam neki el kell menjek, anyukám rosszul van. Mondta rendben vigyázzak azért magamra, mert kicsit elpityeregtem magam.

Tudni kell hogy édesanyám mezőgazdasági munkát végez, nagyon magas a hőmérséklet, és nehéz fizikai munkát is végeznek.

Két alkalmazott van plusz egy családtag aki bent van a boltban, és aznap és rá szóltam telefonon hogy már vissza nem tudok menni, vigyáznék anyukámra ha nem gond.

Most pedig közölte hogy ő az ilyet nem szereti, mert ez cserben hagyás, sok az áru és kicseszés a másik kolléganőmmel, és azokkal akik ellenkező nap dolgoznak mert rajtuk marad az áru amit a kolléga nő nem tudott beárazni.Egyébként 4 alkalmazott van és 5 "főnök" ők is megtudták volna oldani, vagy segíteni. Viszont ők sem hagyták volna szerintem magukra az anyjukat.


2015. aug. 10. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerdes, hogy mivel engedett el. Azzal, hogy ranezel anyukadra es mesz vissza, vagy nem volt ez igy megbeszelve.
2015. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy manapság a munkahely nagy kincs, de az életnél és az egészségnél nem fontosabb. Ahol cserbenhagyás a beteg rokon ápolása, azon a helyen én egy napot sem töltenék el. Igaz ez azokra a helyekre is, ahol nem képesek felfogni, hogy emberek dolgoznak ott, és nem biorobotok.

A főnöknek meg ezt a számot küldöm: https://www.youtube.com/watch?v=9M_cTlABxYo

2015. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!