Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkalehetőség van,...

Milyen munkalehetőség van, amit itthonról lehet végezni?

Figyelt kérdés
Elvállalnék bármit, de pszichológiai betegségem miatt képtelen vagyok munkát vállalni. A segély kevés. Dobozolok, csomagolok, bármit megteszek egy kis pluszért, de nem nagyon találok ilyesmit a neten. Van még ilyen jellegű dolog, mert régen volt, vagy már abszolút megszűnt?

2015. aug. 19. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van valòs munka...

Ami szokott lenni hogy ismerôsök között elkelnek ezek...

2015. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Programozás, webfejlesztés.

Csak meg kell tanulni, kell egy számítógép és sok tíz ezerért vállalhatsz munkákat.

2015. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Írás.
2015. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Értesz valamihez? Mert akkor azzal próbálkozz, pl én számítógépeket javítok otthon, ismerősöm meg gitárokkal foglalkozik. Barátom pedig kínai könyvek fordításával. Az ő nővére pedig szappanokat gyárt meg hasonlók és neten árulja. Van többféle otthoni munka... találj te is magadnak valamit.
2015. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, programozáshoz nem értek, számítógép javításhoz nem értek.
2015. aug. 20. 01:53
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Az lenyegtelen hogy lany vagy.
2015. aug. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az nem kifogás hogy nem értessz hozzá, meg lehet tanulni elég hamar az ilyen dolgokat.

Az írásból nem lehet megélni, nem tudom ki írta.

Azért írom ezt mert más lehetőség sajnos nincs, ha van is fillérekért, de nézz körül állásportálokon, szokott lenni néha otthoni munkalehetőségre hírdetés.

2015. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja még egy dolog, én is lány vagyok aki a programozást ajánlottam.
2015. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!