Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm elvárja, hogy a...

A főnököm elvárja, hogy a munkám mellett most már pályázatokat is írjak, az eddigi fizetésemért? Hogy mondjam meg neki, hogy nem akarom, mert nem is értek hozzá, illetve ingyen nem akarok dolgozni?

Figyelt kérdés
Egyszer már beszéltem vele erről, de úgy tett, mintha meg sem hallaná, amit mondtam. Nincs pályázatíró végzettségem, és a munkám sem lett kevesebb semmivel...
2015. aug. 23. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Csak az az egy indokod lehet, hogy nem értesz hozzá. Minden másban az van, amit a főnököd elvár.Az ingyen dolgozás pedig bevett szokás már a legtöbb munkahelyen. Fizut kapsz először egy emberes munkáért, aztán szépen rád pakolnak még egyet, még egyet. Pénz meg a főnök zsebében.
2015. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Sajnos ez megy máshol is. Már megnéztem, egy pályázatíró több százezret keres... Ezt várja tőlem ingyen. Szerintem ez gáz.
2015. aug. 23. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
KKV, fogadjunk... Kezdj el normálisabb hely után nézelődni. :(
2015. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Legszívesebben én is felmondanék, de a gyerekeket el kell tartani. Csak attól félek, ha elrontok valamit, akkor - ha pénzt nem is, de - ledorongolást kapok. Sehogy sem jó ez. Családban mondták, hogy "ne csináljam". Mintha ma Magyarországon ezt így meg lehetne tenni...
2015. aug. 23. 12:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy a mostani feladataid mellett nincs rá időd és a képettséged sincs meg hozzá, nem tudod elvállalni.
2015. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megmondtam, de úgy tett, mintha nem hallaná. Mondta, hogy hát, igen, sok lesz ez a feladat. De utána csak azt mondta, hogy csináljam. :(
2015. aug. 23. 13:39
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan, hogy nem hallja. Te megmondtad, nem csinálod. Kicsit állj ki magadért.
2015. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja a bolond, hogy nem megy semmire olyannal, akinek nem specialitása. Vagy annyira levajazza a pályázatokat a jóbarát, hogy mindegy mi van a lapon, csak fehér ne legyen?
2015. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Jól sejtem, hogy neked a munkaidő nem 8 óra?


Általában én az ilyen helyzeteket úgy szoktam kezelni, hogy leszarom. 8 óra a munkaidő és ha több feladatot kapok, akkor tovább fog tartani mindent megcsinálni. 8 óránál többet úgysem vagyok hajlandó dolgozni, max nagyon ritkán, de azt máskor behozom.


Valóban keress másik munkahelyet, akár külföldön; bár tudom, hogy gyerekkel nehéz.

2015. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a választ. Holnap leülök vele, és újra elmondom neki az érveimet. Ha ez nem segít, akkor keresek új munkahelyet, bár a kisgyerekes nőkért nem kapkodnak a munkáltatók, sajnos.
2015. aug. 23. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!