Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni ezzel a bunkó...

Mit lehet tenni ezzel a bunkó kollégával?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, még csak fél éve dolgozom egy kis cégnél. Van egy kollégám, aki az utóbbi időben rendszeresen "b*zis" poénokkal oltogat, szégyenít meg a többi kollégám előtt. Ezt korábban másokkal is eljátszotta (nem is igazán szeretik a stílusáért), de most különösen rám szállt. A vicc az, hogy máskülönben jól el tudunk beszélgetni, bulizni is voltunk már egy társaságban. Nem tudom eldönteni, hogy vajon látja-e rajtam, hogy engem ez mennyire zavar, vagy említsem ezt meg neki kockáztatva ezzel azt, hogy olyannak tart majd, mint aki "nem bírja a kiképzést"?
2015. aug. 25. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A személyeskedésnek semmi köze a melóhoz... Ha visszaszólsz nem csinálhat semmit...
2015. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem ez a stílus annyira nem fekszik, hogy nem is nagyon tudok mit reagálni rá. Szerencsére csak magát szórakoztatja, mert a többiek sem élvezik, de még így is egész jól elvan.
2015. aug. 25. 18:35
 3/7 anonim válasza:
Koptasd le a répába, vagy tanulj meg válaszolni! (Egyik nem zárja ki a másikat) Az, hogy bulizni jársz egy ilyen alakkal, meg tényleg egy vicc.
2015. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Minek is foglalkozol vele? Hatraltat az életben vagy a munkában!? Olyan sokan ki tudnak bukni a semmitérő külső tényezők miatt... Szarni kell a világra és a sját boldogságodnak élni! Szerintem.
2015. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as, gondolom, nem nagyon dolgoztál még ilyen környezetben, vagy pedig nagyon egyszerű lehetsz. Minden normális embernek fontos a jó munkahelyi légkör, senki sem szeret gyomorideggel kelni-feküdni. Itt még nem olyan rossz a helyzet, de nem is szeretném, hogy esetleg elfajuljon.
2015. aug. 25. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár nem felnőttként, hanem még iskolában volt ilyen osztálytársam. Ha mások előtt voltunk, folyamatosan megalázott, amúgy meg "normális" volt (ha lehet ezt mondani egy ilyen emberre). Azt gondolom, hogy ez az ember arra vágyik, hogy a munkahelyén pozitív megerősítést kapjon a kollégáktól. Ők őt egy nagyon vicces, humoros embernek lássák. Meg tudja őket nevettetni és sajnos te vagy az akin elsüti a hülye poénjait. Figyelemhiányos lehet nagyon, ha nem bír leállni. Én a helyedben valami velős visszaoltáson gondolkodnék, amit akár ebbe a feltűnési viszketegségének irányába is elvihetsz. Egyébként nem fog rólad leszállni addig, amíg mások nevetnek rajta, mert az melengeti a lelkét, hogy megaláz téged és nevetnek az ő viccén. Lehet gyerekkorában szekálták őt is sokat és sajnos ez sokszor felnőtt korba tör elő.
2015. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, az a poén, hogy a többiek sem szívlelik, és volt már vele probléma, mielőtt én a céghez jöttem is. És már régen ki is rúgták volna egyébként, ha nem lenne ismerőse a cégnél. Alapvetően jóindulatú embernek ismertem meg, beszélgettünk korábban sokat, és abban sem vagyok biztos, hogy nekem ártani akar most ezzel a beszólogatással, de végső soron mégiscsak zavar. Köszi a választ.
2015. aug. 26. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!