Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lopnál a munkahelyedröl?

Lopnál a munkahelyedröl?

Figyelt kérdés

Napi 9-10 órát dolgozom. Egy üveg vizet lehet ingyen elvenni, minden másért fizetni kell. Éhes vagyok, szomjas vagyok, nincs nàlam pénz. Egyedül vagyok, senki se jönne rá, senkit se érdekel, a kaja úgyis kuka a nap végén.


Beteges, hogy még úgy sem merem elvenni, hogy holnap visszatenném az árat (személyzeti kedvezménnyel 150-200Ft)?


2015. aug. 28. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lopnék. Ami nem az enyém, az nem az enyém. Valamelyik kollégámtól kölcsön kérném inkább azt a pár forintot másnapig.
2015. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért viszek magammal szendvicset és egy üveg csapvízet a munkába minden nap, da bumm...
2015. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszel be magaddal kaját? Ne legyél már ennyire szerencsétlen... Nem várhatod el a cégtől, hogy ingyen kosztoljon.
2015. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokan lopnak.de az altalad leirt indok nagyon gyenge...a fizetesedbol talan vegyel kajat?
2015. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amit a kukába dobnak az szemét, szemetet meg nem lehet ellopni.


Amúgy igen. Nem tudom mit kell álszenteskedni. Mindenki hazavitt már egy tollat figyelmetlenségből a munkahelyéről, amit nem vitt vissza. Vagyis ellopta!

2015. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kivéve aki nem.
2015. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Miért nem viszel magaddal kaját? Vagy pénzt? Írtad, hogy másnap vissza tennéd az árát, tehát van pénzed, nem?
2015. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lopnék onnan sem. Kizárólag olyat, ami járna, de szándékosan nem akarják odaadni (pl. védőital nyáron), azt sem az anyagi előnyért, hanem azért, mert "járna".
2015. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha normálisabb főnököd van, ha ezt megbeszéled vele, hogy másnap berakod az árát, akkor tuti benne lenne. De ehhez ugye ki kellett alakulnia bizalomnak feléd.
2015. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!