Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egész napi álló melót végzek...

Egész napi álló melót végzek és fájnak a sarkaim. Valami ellenszer ez ellen?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
En is hasonlo cipoben jartam, de odamentem az igazgatohoz es megkertem, hogy kaphassak megfelelo munkascipot. Megertette a problemamat es vehettem magamnak GoodYear munkascipot, amit ki is fizettek nekem. Igy oldodott meg az ilyen jellegu bajom.
2015. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó cipő kell.

Rövid távon valami gyulladáscsökkentő kence, nem tudom, biztos van valami jó.

De hosszú távon, biztos, hogy a jobb cipő sokat számít.


Én pl viszonylag gagyi cipőben dolgozom, mert ez elég vékony, így nem túl meleg, és könnyebb bármelyik másiknál, így nem is fárad benne annyira a lábam.

Viszont szoktam bele venni orvosi segédeszköz boltban profi talpbetétet, ami rengeteget számít.

Az alja parafa, azon van ilyen szivacsos műbőr szerű valami. Jó kiképzése van, az egész talp domborulatait követi, és alátámasztja.

2015. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gyógycipő
2015. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csonthartyagyulladas elso tunete:( vigyazni kell nagyon!

Jo gyogycipo, talpbetet, mbt cipoben dolgozzal

Munkan kivul probalj vmit sportolni/mozogni h maskepp is megmozgasd a labad

2015. szept. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!