Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, ha már nincs kedvem...

Normális, ha már nincs kedvem ebben a közegben lenni? (lent)

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom (diákként) sok a fiatal. Mikor idekerültem kedvesen fogadtak, tulajdonképpen az állandósokkal egész jól kijövök azóta is, de nyilván nem a barátaim. Vannak fiatal pasi dolgozók, ők folyton az új lányokra nyomulnak, nálam is próbálkoztak mikor idekerültem de már átlátszó vagyok. Emellett volt/van egy akit nagyon megkedveltem de ő máig levegőnek néz. Így már jobb lenne nem látni többé. Sokan elmentek diákok akiket bírtam, a mostani társaság már nem a régi, a múltkor is szerveztek egy bulit ahova nem hívtak (volt még aki kimaradt de ővelük nem is beszélgetnek a szervezők), pedig azt hittem jóban vagyunk...nekem nagyon rosszul esett. De amin nagyon elkeseredtem mikor a fülem hallatára kidumált a srác akiről fentebb írtam, meg a haverja, bár ez a haver egy ellenszenves törpekakas, akit sokan nem kedvelnek. De ő is úgy jött le h kedvel, 1,5 éve itt vagyok, jogos az elkeseredésem? Emellett ebben a 1,5 évben több emberben is csalódtam, pl. egy barátnőm aki szintén itt volt rányomult a pasira aki tetszett, előttem flörtöltek, így ez a pasi valahol meg is alázott, úgy érzem. Egy másik barátnőmről aki szintén itt van kiderült hogy több dologba is hazudott nekem, meg rá kellett jönnöm hogy a férfiak mind csak azt akarják a nőktől (régóta nincs kapcsolatom) és bár adtam volna esélyt másnak, ő meg rástartolt más nőkre egy egy menet erejéig, tehát benne is csalódtam. Megannyi csalódás egy helyen, kb több mint egész eddigi életem során...jobb lenne továbbállni szerintetek?
2015. aug. 30. 20:22
 1/2 eznemlényeges ***** válasza:
Rosszul érzed ott magad, szóval ott helyed nincsen.
2015. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, keress másik helyet.
2015. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!