Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy adott munkahelyen miért...

Egy adott munkahelyen miért buizák le a másikat ha megtudják nincs barátnője? Ezt sose értettem mikor közben otthon ő is papucs lehet .

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jellemző, biztos van más is a háttérben.
2015. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Én még nem tapasztaltan ilyet egy munkahelyen sem.

Nyilván a b_uzizó értelmi szintjével lehet valami gond. Vagy az az egyetlen, amit fel tud mutatni az életben, hogy van barátnője.

De azt is el tudom képzelni, hogy csak ugratják egymást mindenféle oltásokkal. Érteni kell a humort.

2015. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hadd ne alkossak most véleményt arról az adott munkahelyről.
2015. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1, "Érteni kell a humort.": ezzel nagyon nem értek egyet, mert ez egyáltalán nem humoros dolog főleg most, amikor boldog-boldogtalan, idős-fiatal egyaránt használja ezt a kifejezést rendszerint alaptalanul;

2, Igen, megfigyeltem én is, hogy az, akinek nincs barátnője, az megy a skatulyába, hogy b×. Ez a magyaroknál trendi lett. Addig sem kell a saját problémájával foglalkozni, és rendszerint ez az egész nyitja, hogy otthon az "édenkertben" romlott lett a gyümölcs, és addig, amíg nem javul meg, vegyük elő a másik problémáját, szép magyar szokás szerint;

3, Sokan nem bírják elviselni, hogy másképp is lehet élni (pl.: valódi szingliként);

4, Sokaknak fáj a gondolkodás (pl.: lehet, hogy betegség, korábbi lelki megalázás miatt nem akar társat, de ezekre csak kevesen gondolnak. Főleg a magyarok).

2015. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaza van a 4-esnek nem ismételném szóval az emberek egy része egyszerűen korlátolt és képtelen felfogni h ez egy döntés nem pedig kényszer.

Sajnos a magyarok tényleg nem tudnak különbséget tenni a kettő között. Ezért nem is értik h hogyan lehet valaki más mint ők.


Nem mellesleg a fenti dologgal nem vagy egyedül, én is tapasztaltam hasonlót meló helyen.

Ez a kérdezősködés h miért nincs meg ideje lenne már.

Marha irritáló. Ez a mindig mindenkiről mindent tudni kell jelenség, hát a pofám leszakad az ilyenektől.

De ha én mondanám főnök asszonyságnak h a férjére rá férne egy fogyókúra v egyik kollégámnak aki ha nem lenne pasi azt hinném h terhes nő. Akkora bele van.

Még nekik állna feljebb.

2015. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!