Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a viszonyod a főnöködde...

Milyen a viszonyod a főnököddel és a munkatársaiddal?

Figyelt kérdés
És mi a munkád?
2015. szept. 17. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:

programozó vagyok irodában dolgozok, elég családias a hangulat, hülyéskedünk nevetgélünk, de közben végezzük a munkát is...főnöknél meg van a tisztelet és a közelség is...tehát elég jó a viszony minden főnökkel, nem az a vaskalapos nagyképű parancsolhatós egyik sem...

jól érzem magam itt jó a hangulat :)


22F

2015. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Munkatársakkal nagyon jó. Látszólag a főnökkel is jóban vagyunk, de senki nem bírja, mert borzalmasan kétszínű nő.

Személyes ügyfélszolgálaton dolgozok.

2015. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Műhely: A munkatársakkal is megvan a 3 lépés.

A főnök meg eléggé bunkó ahhoz,hogy csak köszönjek neki meg akkor beszéljünk amikor munka közben kell.

2015. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szoc. munka, a főnök jó a munkátársak nagy része is, két ember leszámítva.
2015. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Outsource-ban programozok. A főnökömet nem láttam 2 éve :D

Ahova el vagyok adva, ott jó arcok a kollégák, a sajátjaimat nem nagyon ismerem.

2015. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 walk w1th mee ***** válasza:
Épitkezésben nyomjuk 3an, egy haverom akivel felnottem kb és a fonok meg én:). egesznap hülyéskedés,jo a hangulat:) .
2015. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A főnökömmel állandóan szócsatázunk (nő, és szerintem élvezi is, mert még nem mondta 1×, sem, hogy: "Na most már elég!").

A munkatársaim egy részével jó, a másikkal közömbös, pici hányadával rossz, nem is igazán érdeklődünk egymás felől. Irodai tevékenységet végzek.

2015. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!