Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Távmunkában dolgozóként a...

Távmunkában dolgozóként a munkával kapcsolatos kommunikáción túl szoktatok személyesebb hangvételben is beszélni?

Figyelt kérdés

Vagy néha elejteni egy poént? Vagy ilyenkor szigorúan csak a munkáról van szó?


Meg úgy egyáltalán ilyen szituációban hogy zajlik a kommunikáció?


2015. szept. 17. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Több mint 10 éve dolgozom távmunkában, egyetlen projektmenedzser csajjal haverkodtam csak úgy, hogy komolyabban beszéltünk személyes dolgokról e-mailben meg telefonon. Rajta kívül senki mással, max. ami a munkát érinti, hogy mondjuk "beteg vagyok, nem tudom vállalni", erre megkérdezik, mi bajom, jobbulást kívánnak, effélék.


A kommunikáció amúgy semmi különös, nyilván cége meg embere is válogatja. Tudod-e vállalni a munkát, tudom, nem tudom, szép estét, jó hétvégét, örülök, hogy megint együtt dolgozhatunk és más effélék.


Kicsit poénkodni nyugodtan lehet néha, ha adódik valami, de ez max. száz levélből egy. Alapból egy rakás sablonlevelem is van minden helyzetre, általában már csak azokat szoktam beillesztgetni, plusz ha szükséges, beírok még mellé néhány szót.

2015. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 GipszI ***** válasza:

En meg csak a harmadik évben jarok tavmunkaskent, de igen, szoktam közvetlenebb lenni a munkatarsaimmal (mind a magyarokkal, mind a külföldiekkel)

Nalunk a közvetítő közeg leginkabb a skype, a hivatalos(abb) uzenetvaltasra emaileket használunk (hogy nyoma legyen ha megbeszélünk valamit).

2015. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!