Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van annál röhejesebb mint...

Van annál röhejesebb mint amikor egy affektáló barom tudálékoskodva idegen szavakat használ-és rosszul? Főnök!

Figyelt kérdés

Lenne egy konspiratív javaslatom (konstruktív)


Jó praxisban vagyok az illetővel (nexusban)


Bejárta Tróját Baranyát (Tolnát….)


Eléggé anomalisztikus dolog (főnévből jelzősítés? Anomália?)


Stb.


És ki ez az affektáló barom? A főnök. Az a retek aki játssza az agyát az egyetemről meg kibukott. Hát igen, az a ronda egyetem, hogy nem engedte a szigorlatot 5. alkalommal is megismételni! Pedig apuka még a tanszékvezetőnél is járt a fiacskája vizsgája ügyében de úgy tűnik sovány volt az a boríték!


2015. szept. 22. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Légzőgyakorlatok, jóga, sok kirándulás a természetben, egészséges étkezés, klasszikus zene hallgatása, sok sport, játékok, jó párkapcsolat... Annyi minden van, ami segíthet az embernek megszabadulni ettől a rettenetes frusztrációtól. Hidd el nekem, így nem érdemes élni.
2015. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Igazad van, valóban idegesítő tud lenni, mikor valaki idegen szavakat használ-rosszul.


Mint ahogy az, mikor valaki (annál a valakinél) felsőbbrendűnek képzeli magát, és a háta mögött dühöng, ahelyett, hogy a "tudását" esetleg arra használná, hogy az az "affektáló barom" esetleg a saját hibáját meglátva megpróbáljon megjavulni.


Egyszóval, te sem vagy jobb, semmivel.

2015. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, dicsőbb vagy, örülj neki. Az senkinek sem jó, hogy ekkora frusztrációval élsz...


Engem néha enyhén zavarna az ilyesmi (hangsúly az enyhén), néha mosolyognék egyet magamban, de ha ilyenek rontanák az életem,rossz lenne nekem. Sokkal keményebb dolgokat is tudni kell kezelni.

2015. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sokkal keményebb dolgokat is tudni kell kezelni.



Pl azt hogy egy olyan munkahelyen ahol mindenki nyelvet beszélő diplomás referenciával rendelkező ember, ott mit keres főnökként egy olyan valaki aki ezen tulajdonságok egyikével se rendelkezik? És osztja a nem létező eszét és naponta 10x komplett hülyét csinál magából és alig bírom ki néha röhögés nélkül? hogy úristen ekkora segg és nem tűnik fel neki? Nem tűnik. A bankszámláján levő összeg számolása mellett ilyenekre nincs ideje...

Mondjuk ezt is tudni kell kezelni?

2015. szept. 23. 08:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Főnököt idehaza nem kompenzáció alapján választanak hanem protézis alapján.Ezt jól jegyezd meg :) Ahogy a görög mondja: "széla viz" !
2015. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapkonstrukció, hogy olyan helyen nem dolgozunk, ahol ilyen degradáló elemek vannak.
2015. szept. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

40 vagyok. Volt kismillió munkahelyem. Olyan még nem volt köztük, ahol ne lettek volna "hátszéllel" rendelkező seggek, akik ugyan semmit se tudtak semmihez se értettek, de tolták alájuk a bársonyszéket. Hol apuka tolta, hol a férj, hol ez hol az.

Ez magyar jellegzetesség? Semmihez se ért semmit se tud de jó az főnöknek. Elvégre sógor koma haver és az már elég ugye?

Persze hogy elég.

2015. szept. 24. 08:36
 8/11 A kérdező kommentje:

pl ilyenekről beszélek:


Még mindig nincs diplomája a főpolgármester-helyettesnek


[link]


Szalay-Bobrovniczky Alexandra a főváros humán területeiért felel. Diplomája nincs, de a férje legalább Habony Árpád barátja.



Na igen. Sógor koma haver semmihez se ért de jó az ide!

Hát a mi kutyánk kölyke!

2015. szept. 24. 08:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy főnöknek nem kell szaktudás elég ha tud utasítgatni meg ordítozni.Aztán ha valami baj van,mossa kezeit és ráken mindent az alatta levőkre. Idehaza ennyi a főnökség.

Legtöbb helyen ez van és tényleg nagyon jellemző idehaza. Ez ellen nem lehet mit tenni. Taposs lefelé ,nyalj felfelé, befolyásos emberekkel haverkodj és épülj bele a családjukba és te is sikeres lehetsz.

2015. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyar jellegzetesség semmi. A bunkó, alpári stílusod sem az.
2015. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!