Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek megcsináljam ezt...

Szerintetek megcsináljam ezt a munkahelyemen, ha úgy is felmondok?

Figyelt kérdés

Elegem van a munkahelyemből, mert mindenki csak szívat.


Valami ilyesmi jelenetet rendeznék, mint a videóban is látható: [link]


2015. szept. 24. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne mert napiszaron találod magad, és fb is veled lesz tele. Gondolom vannak kamerák.
2015. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
És a youtube és stb. De ha nem zavar akkor hajrá :-D
2015. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ha szerinted ez a jövőben fog keresztbe tenni neked és tényleg így érzel hajrá...

de nagyon nagyon sok hátrányod származhat ebből a jövőben és lehet nagyon megbánod...


22F

2015. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Legalább sztár leszek
2015. szept. 24. 14:08
 5/19 anonim ***** válasza:

Erről hirtelen ez a szám jutott eszembe :D


https://www.youtube.com/watch?v=tVu2gLr1z-w

2015. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hahaha, ez elég beteg videó! :-) Szerintem pont ugyanígy, ebben a formában ne csináld meg, mert kihívják a rendőrséget! Mondjuk ne törj össze semmit sem mert neked kell majd kifizetni, de jelenetet azért rendezhetsz! Én is szoktam, legutóbb beültem a főnök irodájába az asztalához megebédelni (fölvittem az ebédlőből tálcán az ebédet), utána egy ajtóbecsapással elköszönten végleg! :-)
2015. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy végül mi volt! :-)
2015. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyenlőre elszállt a bátorságom, úgyhogy lehet le kéne innom magam előtte
2015. szept. 24. 14:21
 9/19 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy szeretnél-e még az életben valahol dolgozni? Mert ha megcsinálod, felveszik és kikerül valahová, akkor számíthatsz arra, hogy a legtöbb munkáltató abban a pillanatban, amikor felismer (vagy utólag szerez tudomást) ki fog rúgni.

Szóval a jövőre való tekintettel nem tenném.

Arról nem beszélve, hogy egy ismerősöm hasonló dolgot csinált, kilépett, majd 2 év múlva rákényszerítette az élet, hogy visszakönyörögje ugyanoda magát. Azért az milyen gáz már... (jó igem tudom, ilyen Veled sosem fog történni :-) )

2015. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Velem nem fog ilyesmi történni, ugyanis saját vállalkozást alapítok, ahol én leszek a főnök.
2015. szept. 24. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!