Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha a munkatársam...

Mit csináljak ha a munkatársam egy érzéketlen szemétláda?

Figyelt kérdés

Először is, mikor beérkezek azonnal elkezdi mondogatni a feladataimat. Pedig attól, hogy főmunkaidős, én meg közmunkás, még nem a főnököm!

Nem tartja tiszteletben a végzettségemet, ami informatikai, és olyan munkákkal bíz meg, hogy seperjem az udvart. Úgy, hogy a kint lévő közteresek kiröhögnek! Nem tartja tiszteletben a magánéletem, mivel nem engedi, hogy a külhoni barátaimmal munkaügyben beszéljek.


2015. szept. 29. 08:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták azt mondani, hogy "felnőtt ember vagy".
2015. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nincs öklöd ?
2015. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ma reggel is azzal fogadott hogy széket kell pakolnom. De úgy, hogy a hivatali öltözékben (ing, öltönynadrág) jöttem fel.
2015. szept. 29. 08:38
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha nem ő a főnököd, akkor minek csinálod amit mond?
2015. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Első szabály. Irodai gépen semmit se hagyj megnyitva, legyen az facebook bármi más, mint például ez az oldal. Ahová más is írhat rólad.

Bár ez most pont kapóra jött, mert mikor elmentél a boltba és összeakadtunk a kapuba, még rám köszöntél és a képembe vigyorogtál.

És látom, hogy itt sajnáltatod magad. Holott aranyéleted van itt, ugyan ki facebookozhat, meg filmezhet egész nap, miközben más marha, mint például én egész nap fénymásol ilyesmi.

Miközben az állítólagos élet nélküli barátnőd oldalára mindenféle nyálkás idézeteket posztol. A szerződésedet láttam, nincs benne semmi olyan ami arra utalna, hogy téged IRODAI munkára vettek fel! Mert arra már van ember itt, te meg csak a helyet foglalod.

2015. szept. 29. 08:46
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem a végzettséged számíz, hanem az, hogy milyen munkakörben vettek fel.

Munkaidőben nem élj magánéletet.

Azt tedd, amit a főnököd mond. Ha a főnököd azt, mondja, hogy erre a munkatársadra hallgass, akkor igen, de csak akkor.

2015. szept. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Na ez az égés :D
2015. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát ez kínos :D
2015. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
húha
2015. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Úúúúú ez fájt!

Hirtelen azt hittem, hogy leírod amit a főnököd mondott, utána esett le, hogy mi a helyzet.

2015. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!