Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szolgáltatást veszek...

Ha szolgáltatást veszek igénybe, és ha én szolgáltatok más a színvonal?

Figyelt kérdés

A múlt heti termés:

Csináltattam előtetőt: Esett az eső beázott. A "szakember" közölte, hogy csak pár helyen ázik... ("Nem úriemberhez méltó" megbeszélés után a javítás megkezdődött)


Az autómon a hibajelző lámpa kigyulladt. A szerelő alkatrészt cserélt, és széttárta a karját: Ezt most fel kéne tanítani... A 3. szerelőhöz megyek taníttatni, eddig mind széttárta a karját


Ha én szolgáltatok, az elvárt hibahatár a 0 (szerintem ez a normális). Valós reklamációm valóban 1,5-2 évente van.


A kérdés: Hogyan lehet a nekem szolgáltatóktól ennek a töredékét megkövetelni? (kipróbáltam nem pénz kérdés, a pofátlan drága "mesterek" is ilyenek).



2015. okt. 7. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

megfelelő szakembereket keresed meg...am lehet máshoz értenek, de pont az adott lámpához nem...


az elő tetős "szakember" meg egy kontár volt, vagy nem megfelelő alapanyagokkal dolgozott, de a reakciójából ítélve, inkább az előbbi...


22F

2015. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez a bajom. "Szakemberrel" csak akkor dolgoztatok, ha előtte láttam munkáját (nem ő mutatta, látok egy "szép munkát" és megkérdezem ki csinálta).


Olyan is volt, hogy sok referenciával rendelkező szakembert amikor már láttam, hogy esélytelen, megkértem, hogy legyen szíves számlázza ki, amit szerinte jól megcsinált, azt kifizetem, utána távozzon. Valamiért sűrű káromkodások között távozott (pénzt nem kért)


Azt hiszem, a kérdést úgy pontosítanám, hogy mi az, ami többet mond egy mesterről, mint a referencia munka (mert ez nem tűnik elégnek)


Az igazi bajom a jelenséggel van. Én utálok 2. osztályú munkát kiadni a kezemből, ugyan akkor boldog vagyok, ha nem osztályon aluli szolgáltatást kapok...


Abból, hogy a saját szakmámban ismerek pár embert, aki kényes a munkájára, feltételezem, más szakmában is van ilyen, de miért nem találom?

2015. okt. 7. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!