Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felteszik azt a kérdést...

Ha felteszik azt a kérdést állásinterjún, hogy mondjon magáról 3 negatív tulajdonságot, akkor az a válasz rá, hogy nincsen negatív tulajdonságom?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Lehet ez a válasz, de nem ez a legszerencsésebb.
2015. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag a legrosszabb választ sikerült kifognod:D
2015. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne hazudj :D mindenkinek van negatív tulajdonsága.
2015. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ez lenne a kapásból válasza és ezt ők is tudják. Nagy butaság ezt mondani mert nem ezt várják. :D

Én mindig olyan dolgokat mondtam ami nem befolyásolhatta különösebben az adott munkakör elvégzését. Tehát azt sem szerencsés mondani hogy "mindig mindenhonnan elkések". ;)

2015. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Én azt válaszolnám, hogy az egyetlen hiábán az, hogy hajlamos vagyok az ilyen félrevezető kérdésekre nem őszinte választ adni.
2015. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nemrég voltam interjún, ahol felmerült ez a kérdés. :D


Azt mondtam, hogy az első rossz tulajdonságom az, hogy tudtam, hogy lesz ez a kérdés, de azért sem tanultam be külön valami frappánsat. :D


Mosolygott és ugrottunk.

2015. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!