Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy címezzünk emailt, ha...

Hogy címezzünk emailt, ha csak a céget ismerjük, de nem tudjuk ki fogja elolvasni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt Címzett(ek)!

vagy

Kedves Hölgyem/Uram

2015. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Ha vannak a cégnél különböző osztályok, szervezeti egységek akkor x cég y osztálya. Ha az értékesítési akárkinek akarsz írni akkor értékesítési akárki. Ahol dolgozom ott a cég első emberének mennek a céges levelek. Alapvetően cégnév és kész. Eléggé személytelen, de megteheted, hogy felhívod őket és megkérdezed hogy akinek írni szeretnél mi a neve, mail címe. Anno mikor álláspályázatot adtam be ilyen mail címekre akkor mindig kibogarásztam netről, vagy telefonközpontostól megtudtam, hogy ki a HR-es. Ez azért is jó, mert egy bizonyos mértékű érdeklődést mutatsz vele, meg azt, hogy nem voltál lusta utánajárni.
2015. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MrPifta ***** válasza:
0%
Tisztelt Cégnév
2015. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Például: Tisztelt Ügyintéző!
2015. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Joe.38 ***** válasza:
0%
A fentiek jók. De lehet csak egy " Üdvözlöm ! " - el kezdeni. Majd szöveg. Vègèn tisztelettel : alàíràs
2015. okt. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csak magán e-maillt nem olvasnak el. A rendszergazda olyan mint az...., mindenhez hozzáférése van és esetleg vissza passzolja a leveledet. Céges címre, csak céges levelet! T: janbor.
2015. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tisztelt (címzett)!
2015. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!