Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláskeresésnél hátrány, ha...

Álláskeresésnél hátrány, ha nincs Facebook-om?

Figyelt kérdés
De az önéletrajzom természetesen fényképes.
2015. okt. 12. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
normális helyen inkább elönyt jelent örülnek neki ha nem azt nézed munka idö közbe
2015. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Tapasztalataim szerint hátrány, nem egy nem kettő főnököm volt már aki mikor nem talált a nevemen facebook keresőben (a nevem elég gyakori) közölte jelöljem már be. "Lecsekkoltak" milyen képeket tettem fel és miket osztottam meg. Nekik ez valamilyen fétis lehetett... De volt olyan főnököm is aki ott üzent "csoportban" hogy mikor milyen dolgokat talált ki és kell tenni a beosztottjainak.
2015. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális helyeken magasról tesznek rá. Én hónapokig úgy jártam dolgozni, hogy egy munkatársam sem volt ismerősöm. Végül az egyik bejelölt egy váratlan napon, de ennyi. A többiek még mindig nem ismerőseim.
2015. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem, legalábbis semmi közük hozzá.Én nem szeretem ezt hogy munkahelyet ismerettséggel, barátsággal keverni, úgysem lesz az, max arra jó, hogy nyomozzanak kutakodjanak utánad, arra meg nincs szükség.
2015. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont leszarják nálunk, egyetlen kollégámat sem jelöltem be, mert egyrészt nézegetjük egymást heti 40 órában, másrészt kollégák vagyunk és nem barátok, nem szeretném, hogy a képeimet nézegessék.
2015. okt. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!