Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálnak a munkahelyemen! Hogy...

Utálnak a munkahelyemen! Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Volt egy céges bulink a héten, ahol 3-4 személy szembeállított a hibáimmal és szerintük sosem fog befogadni a csapat. Három hónapja vagyok a cégnél. A feladatot élvezem, de a kollégák megmérgezik a napjaimat.

Én azt gondolom, hogy mindig megadtam a kellő tiszteletet, ellenben velem minősíthetetlen hangnemben közölték a "többség véleményét".


A legnagyobb hibám, hogy állítólag sosem köszönök senkinek. Én azt gondolom rám lehet fogni bármit, de hogy tudatosan akkora paraszt lennék, hogy nem köszönök soha senkinek, az azért durva...


Másik hibám, hogy kezdő mérnökként középvezetői pozícióba tettek, aminek vannak bizonyos velejárói (pl. laptop, autó). A fent említett személyek szerint sokan piszkosul irigyek, mert fiatal, dekoratív nő vagyok, aki hirtelen érte el azt, amiért más évekig dolgozik. Találgatnak, hogy kinek az ismerőse voltam, hogy kerültem be és senki nem hiszi el, hogy szimplán csak jelentkeztem egy álláshirdetésre.


Szintén ellenem játszik, hogy a főnökség kedvel, visznek magukkal mindenhova és próbálják átadni a tudásukat, szélesíteni a látókörömet. Emiatt természetesen a "benyalt" jelzőt is megkaptam már.


Próbálnék magasról tenni rá, de nehéz. Nehéz, hogy érzem, hogy mindenhol akadályokba, falakba ütközöm és nehéz, hogy nem fogadnak be, utálkoznak. Bármennyire is szeretem a munkámat és a feladataimat, fontolgatom hogy feladom. Nagyon nagyon bánt, hogy nem is ismernek, még is elítélnek. Én úgy érzem nyitottan álltam mindenkihez, még is mindig csak a sz*rt kapom.


Lehet ezt így hosszútávon bírni?



2015. okt. 16. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a főnökség kedvel, akkor neked ott előre kijárt utad van... Szerintem maradj.
2015. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj! Ha a kollégák utálnak, de a főnökség kedvel, akkor barátkozz velük. Elhiszem, hogy neked nehéz, nekem könnyen megy a sz*rok rájuk feladat, nem idegeskedek amiatt, hogy utál valaki. Irigyek,ennyi.



A leírtak alapján jó munkahelyről van szó, tehát ne hagyd ott, mert lehet,hogy nem kapsz majd ilyen jót.



Kitartás! :)

2015. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Hogyne lehetne. 1-2 év és a főnökük leszel.
2015. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!