Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen az egyik...

A munkahelyemen az egyik kollegám aki nő sokszor nekem sirta el a bánatát meg segitettem neki beilleszkedni mert ő később jött . Mi tegyek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem "munkahejemen", hanem munkahelyemen. A hely szót ly-nal írjuk. És mi az, hogy mit tegyél? Semmit. Nem értem a problémádat.
2015. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A probléma az lenne hogy volt nem egyszer kölcsönadtam neki a mobilom egy-egy hívásra akk ha kelett netezni is odaadtam habkeresett valamit rajta stb .Aztán nemet mondtam neki és megsértődött .Ő idősebb nálam sokkal de állítása szerint ő segített rajtam meg nekem kellene bocsánatot kérnem mert fiatalabb vagyok .
2015. okt. 20. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatban mit tegyél? Nem értem.
2015. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2015. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdésed. Mit szeretnél?
2015. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megsértődött mert nemet mondtam neki és mondta hogy nem szol hozzám és én ugy voltam vele hogy akk én sem fogok .Aztán pár napra rá odajött hozzám hogy mi a bajom vele meg hogy akk másként is ellehet intézni a dolgot hogy bemegyünk a fönökhöz .
2015. okt. 20. 13:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó lökött kollégát fogtál ki.

Elsőre mondd el neki, nem haragszol, de a telefonodat nem tudod neki használatra odaadni, mert takarékoskodnod kell, és nem fér bele , hogy más is használja.

2015. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Le kell szépen építeni, hogy ne zaklasson. Ne bunkózz vele, de ne is barátkozz. Tartsd meg a 2 lépés távolságot, csak annyit beszélj vele amennyit munka miatt szükséges. Elég idióta lehet. Szépen kihasználna.
2015. okt. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha két ember kapcsolatában gondok merülnek fel, a legjobb megbeszélni, tisztázni. De csak őszintén.
2015. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megnézném azt a főnököt akit ez az egész érdekel 😀 én örülnék a helyedben ha ezzel megkeresné.


Egyébként szard le.

2021. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!