Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Suli után vagyok, felvettek...

Suli után vagyok, felvettek egy munkahelyre 2. héten (hétfőtől szerdáig) éjszakára kell mennem, viszont még sosem voltam éjszaka dolgozni, és nem voltam egy éjjeli bagoly, és kérdéses, hogyan bírom ki, nem tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés

Eddig sose dolgoztam éjszaka sehol ,és nagy buliőrült se voltam,éves szinten 7-8x voltam ilyen egészéjszakás maratonokon.

Ráadásul a munka is maga monoton ,ami nem éppen egyenlő azzal,hogy egész éjjel pörögnöm kellene.

Vigyek liter kávét vagy mit csináljak,mert nem akarom azt,hogy 3 fele már egy szünetben ledőljek a székről...


2015. okt. 22. 20:29
 1/10 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
2 liter kóla idd meg szépeb apránként, nem a hosszú élet titka de ébren tart
2015. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én se voltam még éjszaka melozni, de én szerintem ugy oldanám meg h koradélután lefárasztom magam valamivel, mondjuk sporttal vagy agyi szinten, utána bealudnék és utána tudnék már dolgozni meg valami serkentö (energiaital/kávé)
2015. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát én arra gondoltam,hogy ilyen 3-4 fele próbálok ha kell fél -1 óráig forgolódni ,hogy pár órát tudjak aludni.

Kis serkentő,és ismerősöm azt mondta,hogy próbáljak meg metált hallgatni ,mert az biztos,hogy "halk rész és ordítás teletorokból" effekt lesz és az "felkelti még azt is akit nem ,olyan meg nincs" alapon.

2015. okt. 22. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell, hogy előtte való nap nagyon későn fekszel le, fennmaradsz ameddig csak bírsz, amikor már világosodik, akkor lesötétítesz amennyire csak lehet és akkor fekszel le aludni, hogy nappal aludjál. És beállítod az ébresztést délutánra, amikor kelni akarsz. Éjszaka: kávé, de ne túl sok, mert a túl sok az bealtathat. Inkább csak hajnalban egy erősebb, nagyobb adag. Csoki, szendvics mindenképpen. Mosdóban hideg vízzel kéz, arc mosás, az is felébreszt. Jó sok röhögés a kollégákkal, akkor nem fogsz elaludni.
2015. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Után meg már beáll a dolog, mert reggel amikor hazaérsz fáradt leszel és nem lesz gond reggel lefeküdni.
2015. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes ez, hamar megszokod. Én is épp éjszakázom. :D
2015. okt. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem eleinte olyan izgalmas egy új munkahely (még ha éjszakai és monoton is a munka) nem lesz gond. Ha tényleg rád tör az álom, mozgasd át magad, fel fogsz frissülni. De munka előtt is jó , ha fél-egy órát sportolsz. A kólára ne szokj rá, hosszú távon több bajod lesz tőle mint hasznod.
2015. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Dolgoztam olyan helyen, ahol 1. nap reggel nyolctól este nyolcig kellett ülnöm. 2. nap este nyolctól reggel nyolcig, mikor kijöttem, az a nap szabad volt. A következő is, és másnap megint reggel nyolctól este nyolcig, s mind így. Rémes volt, csak ülni kellett s unatkozni, de kibírtam, volt tv és internet, könyvek, s egy kolleganő, meg a kliensek, ha betévedtek éjszaka. Azt tettem, hogy mikor 1. nap este kijöttem, nem feküdtem le, hanem igyekeztem minél tovább fennmaradni, s hajnalban lefeküdni, egészen este hétig aludni. Még azt is kipróbáltam, s bevált, hogy miután kijöttem, azonnal lefeküdtem, reggel nagyon korán, hat körül keltem, s igyekeztem kifárasztani magam, hogy délben tudjak lefeküdni aludni egytől hétig. Nálam az volt nagy gond, hogy sok időre van szükségem ahhoz, hogy kipihenjem magam, s nem szabad serkentőket fogyasztanom egészségügyi okokból, úgyhogy ezek nélkül kellett boldogulnom. Ezért találtam ki ezt a rendszert, s nem volt semmi probléma a fennmaradással éjszaka. Pedig emellett suliztam is, meg sofőriskolát is végeztem, s tanítottam, és legfeljebb ötször buliztam át az éjszakát életemben :) ügyes légy! :) Menni fog.
2015. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most úgy vagyok ,nem fárasztóbb mint bármely más műszak,a munka ébren tart,de 2e ft különbség műszakonként mégjobban!
2015. nov. 10. 17:10
 10/10 anonim válasza:
:)) Gond egy szál se. Az jó, ha van motivációd, erősebb minden kólánál.
2015. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!