Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert Ennyire fontos a külső...

Miert Ennyire fontos a külső egy munkahelyen? Ti is tapasztaltatok mar?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre kerültem. Mindig azt mondjak,nem fontos a külső,ez egy munkahely.. Hülyeség!! Kevés a fiatal csaj,inkabb közép korosztály dolgozik itt.. Nehez fizikai meló.. Altalaban cserelkezunk,minden nap mashova kerülsz.. 2-én lettünk újak. En es egy cicababa helyes csajszi. A csajszival mar az első ránézéstol máshogy bánt a főnök. (fiatal kis ficsur 22.eves) folyamatosan a konnyu munkája kapta,az ülő munkakat. Azon a reszen ahol én vagyok csak a "mamik" vannak,Max 1-2 olyan aki átlagos es nem átlagon felüli. A konnyu melonal pedig az átlagon feluliek. Nem irigykedek,mert nem az erdekel h be jon a főnöknek v sem..de ha az a szabály h minden nap mashol vagy,es egyforma bérért,akkor az egyenlő legyen. Ne a mienk a koszos es nehez munka,aki szimpi annak meg ugyanannyi pénzért a konnyu tiszta munka..

2015. okt. 26. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tapasztaltam olyat, hogy szellemi munkára és nehéz fizikai munkára ugyanazokat az embereket alkalmazták volna. Ugyanis ezek külön munkakörök, külön státusz, különböző képességeket és végzettséget igényel.
2015. okt. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, a legtöbb helyen megy a kivételezés. Ha mindenki azonos képességű lenne, azonos tudással, valószínűleg akkor is vannak kedvencek. Ha a főnök ezt nem érezteti, az szerencse, de ritka. Szerintem is fontos a megjelenés, ezáltal is besorolják az embert.
2015. okt. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Előző munkahelyemen is ferfi volt a főnök,de neki ha volt is kedvence az aszerint volt hogy ki hogy állt a munkához. De Sosem volt ilyen megkülönböztetés.

1.válaszoló-ez egy nagy multi cégnél lehet. De egy kis cégnél ahol nincs ember,mert olyan szarul fizet es pont a nehez meló miatt aki teheti ott hadja,ott nincs ilyen.. Ferfi munkat végzünk,nehezet kell emelni. Pont ezert van az h cserelkezunk Naponta. Mar akik cserelkeznek.. Talan majd ha nem egy szexre kiéhezett 22.eves takony lesz a főnököm..nem lesz ez.

2015. okt. 26. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Akkor elhiszem. Több tízezer álláshirdetést olvastam már, és nem láttam ilyet! Üzemorvosi vizsgálat volt? Mert ha lerokkantok, jó sokba fogtok kerülni a cégnek, tehát ezen pont hogy nem spórolni tud, hanem hatalmas összegeket kockáztat.
2015. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Regi dolgozok is cs 1-2.eve vannak ott..cserelodnek..eleg hamar ott hadja aki teheti. Nekem is ez a cel most hogy meg kaptuk a fizut.. :P meg kaptam egy jobb ajánlatot.
2015. okt. 26. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, van ahol előny a szépség, van ahol meg emiatt szívatják halálra az embert... szóval nem mindenhol jó dolog ám.
2015. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!