Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet jó munkát találni...

Hogyan lehet jó munkát találni érettségi végzettséggel, viszonylag jó angol nyelvtudással, ami nem aprópénzt fizet?

Figyelt kérdés
Bekerültem egyetemre, de rájöttem, hogy felesleges, ami a célom a szakkal, (nyelvtudás) azt magam is el tudom sajátítani. Tehát most egy munkát keresek, amit végezhetek az itthoni tanulás mellett, de még kezdő vagyok az álláskeresők területén. Valaki tudna tippeket adni, hogyan kezdjek neki?
2015. okt. 28. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyetemet ne hagyd ott, rengeteg munkánál előírás a felsőfokú végzettség (konkrét diploma megnevezése nélkül). Ráadásul nyelvtanárként mindig lesz munkád, ha jó vagy...


Én nyelvórákat adnék (ha jól értem, nyelvszakos vagy?).

2015. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne hagyd ott a sulit! Lehet, hogy egyáltalán nem abban fogsz elhelyezkedni, amit tanultál, de nem értelmetlen. Kb minden munaka esetében nagyobb eséllyel indulsz felsőfokú végzettséggel, még akkor is, ha nem a szakmád szerinti helyen akarsz elhelyezkedni.


Ha a nyelvek érdekelnek, bármi is szeretnél lenni - nyelvatnár, fordítü, tolmács, cégnél idegennyelvi munkás, külföldi kapcsolattartó, akármi, nagyobb eséllyel vesznek fel ha erről papírod is van.

Az egy dolog, hogy a tudást magadtól is megszerzed, a sulit csak a diploma miatt kell végigülni.

2015. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!