Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hónapok óta olvasható, több...

Hónapok óta olvasható, több helyen is hirdet, hogy Dr. Koleva Roszica munkatársakat keres külföldi állásokra. Ha ezzel kapcsolatban van tapasztalata bárkinek és megosztaná hálás lennék. Sikerült valakinek rajtuk keresztül elhelyezkedni bárhol?

Figyelt kérdés

#Ausztria #Burgenland #Koleva Roszica #Alsó-Ausztriában #valamint Bécs és környékén aktuális 2015.
2015. okt. 31. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Sosem hallottam róla. Nem értem, hogy miért kell máson keresztül elhelyezkedni. Az Unión belül te is tudsz munkát találni könnyedén.


Ja, nem feledd! Munkalehetőségért pénzt ne adj!

2015. okt. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez az átverés ÉVEK ÓTA megy, de mindegy.
2015. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bizonyára hangyon fontos kihangsúlyozni hogy Dr.

Ha lenne egy doktori címem én is állásközvetítésből élnék

2015. nov. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...magyarul ordas nagy átverésnek látszik már jó messziről.
2015. nov. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MrRobix válasza:

Hello,én is rátaláltam erre a hirdetésre..mindenfélét felajánlottak..és mit ne mondjak nagyon valosághü a leirtak ! csak egy bibi van h a kiadványokért pénzt kérnek elöre utalással..itt már gyanus lett.. a következő kis üzenetet irtam..válaszra válak a kedves Roszicátol..( 2015.11.26 )



Elöbbiekben megszeretnék bizonyosulni arrol hogy ez nem egy internetes átverés.. szeretnék kérni egy Munkaügyi Minisztérium által jóváhagyott engedélyt csatolva látni !

Cég információkat,illetve valós tartózkodási helyet,vezetékes telefonszámot amelyen elérhetővé válnak,vagy olyan személyt aki már önök által kilett juttatva külföldi munkára. Elnézést a bizonytalanságér..de biztos ami biztos.

2015. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!