Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez elszólás volt a részéről?

Ez elszólás volt a részéről?

Figyelt kérdés
Egy kollégám megkert valamire,és elkezdtem vele játékosan évődni,hogy nem csinálom meg. Kialakult egy szócsata,ő mondta hogy de,én meg hogy nem,egymás után sokszor,nevetve,végül azt mondta hogy ha megcsinálom amire kért,akkor megcsókolja a ..... És itt elharapta a szót. Én meg tapintatosan úgy tettem mint aki ezt nem hallotta,hogy ne hozzam zavarba. Ezután még keresgélt a " cs" betűs szavak közt hogy úgy tűnjön mintha mást akart volna mondani,aztán elhagytuk a témát.
2015. nov. 1. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen cs betűs szót akart megcsókolni?
2015. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem derült ki hogy mit akart megcsókolni,mert nem mondta tovább
2015. nov. 1. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig mondta csak,hogy megcsókolja a (....nem tudom mit akart megcsókolni)
2015. nov. 1. 14:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért keresgélt a cs betűs szavak közt hogy úgy tűnjön mintha nem is mondta volna ki a " megcsókolja" szót
2015. nov. 1. 14:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a szisztéma, mint a 'megeszem a kalapomat'.

Nyilván ha csak kollégák vagytok, akkor lehet azért nem fejezte be a mondatot mert esetleg nem akarta hogy félreértsd vagy kellemetlenül érezd magad.

2015. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy ténylegesen valami megcsókolas járt a fejében és a szócsata hevében véletlenül kimondta.. Ez nem lehet?
2015. nov. 1. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is gyakran mondom, hogy ha ez így is így lesz, akkor "lábon csókollak", vagy hogyha ez megtörténik, akkor "bokán h*gyozom magam", de csak képletesen szoktam érteni.

Mi nem tudhatjuk mi jár az ő fejében...

2015. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elszólás volt, ne képzelj mögé semmi extrát. Nem akart bunkó lenni, inkább nem mondta ki, ennyi. Vagy a bokán fosom magam, az azt jelenti, hogy ott álltában vagy ültében össze rosálja magát?
2015. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a csiklódra gondolt szerintem.....
2015. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!