Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek a kocsmában dolgozni?...

Félek a kocsmában dolgozni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Rövid ideje igaz,de egy helyi kocsmában dolgozom,mert SEMMI,de tényleg SEMMI MÁS NINCS :(

Ami azt illeti elég fura fazonok járnak ide,gusztustalanul beszélnek,értetlenek,nagyon agresszívak mikor nem adok nekik több italt. Az előző csajt meg akarták verni,azért ment el,félek tőlük,utálom őket,a tudat hátborzongató,hogy egyedül vagyok ott,és ha konfliktus van megvernek.

A főnök nem véd meg ha örjöngenek vele,nem jelent be,betanulás címszó alatt egy hónapja ingyen dolgoztat,ha mondom,hogy szeretném rendesen,hogy pénzem is legyen belőle,azt mondja rá,hogy majd még gyakoroljak...szabadnap ,beosztás nincs.

Akkor kell jönni ha hívnak,a legjobban mégis az agresszív állatoktól félek..

Kaptam egy lehetőséget egy étteremben,de a barátom féltékeny,mert a tulaj korábban is mindig jópofizott meg ilyenek pl. Hordta nekem a szivecske formájú kajákat..(nem ettem meg soha és tudta is,hogy semmi nem lesz köztünk) de most szólt,ha gondolom megüresedett egy hely,de a párom azt akarja,hogy maradjak a kocsmában ,ahol nagyon félek egyedül este.Be sem vagyok jelentve.

Szerintem önzőség a barátomtól,hogy csak féltékenység miatt nem akarja,hogy jobb helyem legyen,mert tudja ,hogy nem érzem magam biztonságban ,félek .


2015. nov. 1. 15:42
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*A főnök nem véd meg ha örjöngenek velem
2015. nov. 1. 15:44
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak toll a fülébe. Miért dolgoznál ingyen egy veszélyes helyen feketén?


Ne tőle kérdezd meg, hanem menj.

2015. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy semmi más nincs? Ingyenmunkát bárhol találsz.
2015. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
fizetést nem kapsz, életveszélynek vagy kitéve, azért ez szerintem bőven elég ok, hogy gyorsan válts munkát. a barátod egyszerűen féltékeny, és nekem nagyon rosszul esne a helyedben az, hogy ennyire bizalmatlan.
2015. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Tudom,de mindig igérget,a barátom is mondta ,hogy erőszakoskodjak,hogy vegyen fel állandóra,de a barátom veszekszik velem,hogy ne hagyjam ott,mert biztos le akar majd velem feküdni a főnök,hiába tudja,hogy ehhez is két ember kell és soha nem tennék ilyet.
2015. nov. 1. 15:59
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a kocsmát és a párodat sürgősen és fogadd el az éttermi állásajánlatot!Hidd el így jársz legjobban.Képes vagy ingyen dolgozni és kitenni magad veszélyeknek a semmiért?? Soha az életbe nem fog fizetni neked, ezért kár bemenned, ez nem munkahely, nem veszítesz vele semmit! És ha a barátod ezt hagyja, akkor az szemétség részéről, nem becsül meg, dobd ki!
2015. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

A barátod betegesen féltékeny. Gondolkozz el ezen.

Ráadásul semmibe vesz téged.

2015. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
#5: nehogy ilyen buta legyél. Ez a mocsok soha nem fog fizetni neked, nemhogy még állandóra felvenni. A kocsmát is meg az önző pasidat is hagyd ott a retekbe még ma.
2015. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked más mondja meg mi a jó ? Látod és tapasztalod a trógerságot de üres dumával meg gyerekes érzelmi zsarolással átvágnak mindenhol . Stexet elkéred azért ami jár vagy feljelented őket , nem számít van e valaki melletted , ez nem mentség semmire . A gügye élettársadnak is mutass utat , az lesz neked a legjobb .
2015. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
veszélyesen, bejelentés, fizetés nélkül tényleg jó dolgozni. ennyi erővel otthon is ülhetsz. fogad el a másik ajánlatot aztán majd lesz valami
2015. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!