Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol vannak a fiatalok?

Hol vannak a fiatalok?

Figyelt kérdés
Olyan furán érzem magam munkahelyemen mert alig látni velem egykorú embereket. Leginkább csak idősek vannak ott ahol én dolgozom és gyakran érzem magam úgy mintha lenéznének engem ezért. Meg kínos is szokott lenni mikor például odaküldenek mellém valakit betanításra és az illető már rég nyugdíjas lehetne a kora alapján, mégis nekem kell elmagyaráznom a dolgokat. Nem értem a fiatalok hol vannak? Külföldön talán? És csak én maradtam itt egyedül? Ti nem éreztétek már így magatok? Elején még jó volt mert én voltam mindenkinek a "kis kedvence", de most már elég fura ez a dolog...
2015. nov. 3. 16:30
 1/2 anonim válasza:
87%
Aki tehette, már lelépett külföldre.
2015. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyere hozzánk dolgozni. Nálunk egy ember kivételével mindenki a 20-as éveiben jár. :P
2015. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!