Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket is egyből "elkapnak",...

Titeket is egyből "elkapnak", ahogy beértek a munkahelyre?

Figyelt kérdés

még be se érek az ajtón,már kapom,hogy ezt,meg azt kell csinálni,gyorsan,gyorsan...

ha bemegyek fél órával korábban,akkor fél órával korábban találnak meg


2015. nov. 3. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok az irodában, nagyon ritkán találkozok a főnökkel (heti 1-2 alkalom akkor is max 1.5 óra) a kollégákkal meg egyáltalán nem találkozok.
2015. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem reggel mindig beszélget velem kicsit a főnököm, hogy vagyok, minden rendben van-e, stb.

Aztán átnézem az e-mail-eket és csak utána kezdek bele a munkába.

2015. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen elkapnak, avagy akarnának, mivel közlöm, hogy kopjanak le, míg meg nem iszom a teámat.
2015. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ellenkezőleg. Engem marhára leszarnak a munkatársaim a munkahelyemen.
2015. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, és csodálkozik mindenki, hogy durcán válaszolok mindenkinek mindenre. A poén másik része az, hogy olyan dolgokkal is nyaggatnak, ami egyáltalán nem az én ügyem...
2015. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De amúgy szomorú tény és adat, hogy a legtöbb magyar munkahely olyan mint egy büntetés végrehajtó Intézet, az emberek hányingerrel mennek be minden nap.


Miért nem lehet normálisan együtt dolgozni? Aki áskálódik, mocskolódik, azt azonnal likvidálni kell, gócpontot megszűntetni

2015. nov. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6: Huhú, hogy neked mennyire igazad van.


Pont pár hete volt egy konfrontációm egy ilyen munkatárssal... Végül összeült az egész iroda és sikerült kihozniuk nekik az egészből, hogy én vagyok a hülye, az illető pedig még a főnök előtt sem szánta-bánta a dolgot, hanem játszotta az agyát és nem igazán érezte úgy, hogy változtatnia kéne.


Természetesem mint minden csoda, ez is három napig tartott. Három napig visszafogta magát, de mostanra újra a régi minden. Én pedig ahogy mondtad is, hányingerrel járok be a munkahelyemre minden nap. Remélem külföldön majd jobb lesz...

2015. nov. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!