Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy egy munkahe...

Miért van az, hogy egy munkahelyen, ha meglátják az emberek, hogy a másik kicsit elesettebb, egyből elkezdik kicsinálni?

Figyelt kérdés
Ez jó magyar szokás, vagy külföldön is így van?
2015. nov. 11. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez némely ember szokása, és nem hiszem, hogy országspecifikus. Más kérdés, mennyire támogatja őt ebben a közeg. Nagy összehasonlítási alapom nincs, de azt észrevettem, általában divat lapítani a magyar munkahelyeken, és aki egy kicsit is erőt mutat, már uralkodni tud a többieken.
2015. nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért van az, hoyg valakivel valami szar történik azonnal általánosít meg nyomja agy nélkül a "jó magyar szokás" dumát?
2015. nov. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is csesztetett az egyik kolléganőm, aztán egyszer véletlenül orrba vágtam és attól a naptól kezdve normálisabb lett.
2015. nov. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Ausztriában dolgozom, de itt is kikezdik az embert, ha látják rajta, hogy nem olyan pofátlan, nyalizós és bunkó, mint ők. Ugyanez megy itt is...
2015. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ahhoz gyengék, hogy ők legyenek a hierarchia csúcsán, ezért a náluk gyengébbeken próbálnak erőt mutatni, hogy mégse ők legyenek az utolsók, na meg persze, hogy nyugtassák saját magukat, hogy "nyugi, nem vagy te lúzer", pedig de. :D
2015. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami jó bunkó proli szokás magyarozni.
2015. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, jó magyar szokás... Főleg a csöves gyári munkások között, akik azt hiszik ők szartak a spanyolviaszt.
2022. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!