Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első osztályos vagyok eladó...

Első osztályos vagyok eladó szakmában, nem vagyok önálló, pedig lassan 2 hónapja járok gyakorlatra mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja járok gyakorlatra, mindent elmondtak, oda is figyeltem maximálisan, de valahogy nem maradt meg bennem, már azóta többször is elmondták hogy mit kellene csinálnom, de kezdenek már türelmetlenek lenni velem.. :/ nem tudom mit kellene csinálnom.. Azzal van problémám, ha bemegyek a boltba (kisbolt) akkor kipakolok pár dolgot, de amikor elfogy a munka, nemtudom mit kell csinálni..folyamat szólogatnak hogy ezt meg azt hozzam ki és magamtól nemtudom. Miért van ez? Mellesleg a memóriám is rossz úgyhogy .. Mit tehetnék? Nem akarom állandóan a munkatársakat ugráltatni :/

2015. nov. 12. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj magadnak egy listát a teendőkről, amíg összeállítod már addig is memorizálod.

Aztán néha pillants rá, ha úgy érzed semmi dolgod.

Esetleg kérj meg egy profi munkatársat hogy hadd kísérd végig egy napját és készíts feljegyzéseket.

Fogalmam sincs mi alapján pakol egy bolti eladó, de biztos van valamilyen rendszer, aminek köszönhetően a bolt működőképes.

2015. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy boltban sosem fogy el a munka. Szedd össze a kosarakat mosd ki őket fertőtlenítős vizzel . Sepregess fel . Vidd ki a szemetet. Pakold ki az árut. A raktárba is nézz szét hogy mit lehetne kivinni még. Nézzd meg a raktárban hogy az árunak meddig tart a szavatossági ideje. Kicsit legyél talpraesetebb .Az nem jó ha szólongatnak. Egy munkahelyen sem nézik jó szemmel ha csak nézelődsz.. Mindig csinálj valamit :)
2015. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy 9.estől teljesen általános, és ezt a gyakorlati helynek is el kéne nézni. idővel bele fogsz jönni, erre kell a gyakorlat. ez szerintem simán betudható annak, hogy kezdő vagy. amit az előttemszólók is tanácsoltak, írd fel úgy általánosságban a napi teendőket, a feladataid. ilyenkor kell megtanulnod, nem akkor, ha esetleg már elvégezted a sulit, és rendesen dolgozni szeretnél.
2015. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De lassan már 2 hónapja ott vagyok és még mindig nem tanultam semmit pedig figyelek.. És mondták zat is, hogy mások akik elöttem voltak ott tanulók, 1 hét után már megtanultak mindent, pedig 2-es 3-as tanulók voltak
2015. nov. 13. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!