Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban káros azabadnap...

Valóban káros azabadnap nélkül dolgozni?

Figyelt kérdés

Vendéglàtózok, most épp 7 napot egyhuzamban, szabadnap nélkül. Abból állnak a napjaim, hogy felkelek, beutazok dolgozni, majd hazautazok, zuhany, alvás.

Még csak betegre se keresem magam, mert 1200€ nettót kapok, abból 350€ lakás, 250€ bérlet, 100€ kaja, marad 500€, ami megy a megtakarításba, és letelt.

(Magamra csak a legszükségesebbeket szoktam költeni, ruhàim vannak, a szépségápolás meg megvan havi 15-20€-böl, erre külön tettem félre még régebben, amikor másodàllásom is volt)


Mindenki mondja, hogy vagy váltsak munkát, vagy menjek haza, mert ilyen kevés pénzért nem éri meg félholtra dolgozni magam.


Valóban váltanom kéne?


(Néha már utálom, de többnyire jól viselem)


amugy lány


2015. nov. 19. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha neked megfelel, hogy szinte nincs is életed, akkor maradj ennél a munkánál.

Az emberek többsége viszont élni is szeretne, így nem csoda, hogy ezt tanácsolják.

2015. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ereimet felvágtam volna, ha a munkámért se pénzt nem kapok és még bent is kell rohadni 7ből 7 napot a melóhelyen.


Engem már a 8 óra meló is kikészít sz@r fizetését cserébe!

2015. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A magyar munka törvénykönyve szerint, nem hogy káros, egyenesen TILOS! Nyilván aki akarja megtalálja a kiskaput, de nem véletlenül találták ezt ki.

Neked ez így élet? Dolgozol látástól vakulásig és kész. Ennyi... Nincs életed! Én váltanék.

2015. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!