Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom mit tegyek?

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma a munkahelyemen zárás előtt rengetegen voltak. A kolléganőm (50+) a bankkártyás fizetést véletlenül ki KP-zta (a héten 3.szor) Kitalálta ,hogy a következő vevőnél máshogy üti be a gépbe az összeget,korrigálva ezzel a hibát. Jött is 1 nagy vásárló ,engem ültetett be kasszázni. Beütöttem a termékeket,mire ő a számológépen kikalkulálta ,hogy mit hogy üssek be. Fizettek,de én abból adtam vissza ,amit én helyesen ütöttem be. Erre ő észrevette. A vásárló után kellett futnom,hogy rosszul számoltunk és pluszba fizetni kellene még. Persze a főnököm látta ezt. Később kérdőre vont minket,hogy mi volt ez. A kolléganőm pedig azt mondta,h én elrontottam ,mert 2 külön blokk volt és én az első összegét nem adtam hozzá. Én pedig nem mondtam semmit... csak álltam. Nem szeretnék rosdzba lenni a kolléganőmmel,de bánt ez az egész. Elmondjam a főnökömnek,hogy is volt vagy sem?

2015. nov. 19. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A kolléganődet nem feltétlenül kell kisegíteni, mert itt pénzről van szó, egyrészt a vevőkéről, másrészt a tiédről - mert ha te ülsz a kasszában, akkor a te felelősséged esetleg a hiány.


Én nem mennék bele az ilyen megoldásokba, inkább sztornó (vagy valami hasonló) és oldja meg a saját maga által kreált problémákat. Legfeljebb elviseli ahogy csúnyán néz rá a vevő, amiért várnia kell a kasszánál amíg ő javítja a saját bakiját.


A főnök előtt így utólag nem biztos, hogy érdemes magyarázkodni. De legközelebb ne hagyd magadat "bemártani", bármiről is van szó.

2015. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!