Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért sérteget állandóan a...

Miért sérteget állandóan a barátom, amikor van munkám? (hosszú)

Figyelt kérdés

Együtt lakunk, én végzős egyetemista vagyok, a barátom pedig 4 éve dolgozik egy gyárban.


Amikor összeköltöztünk, akkor passzíváltattam magamat és elmentem dolgozni, hogy tudjuk fizetni az albérletet. És bármit mondtam a barátomnak a munkával kapcsolatban, csak a leszólást kaptam tőle. Például amikor új emberek jöttek hozzánk, akkor én segítettem nekik, megmutattam mit hogy kell csinálni. Ezt elmeséltem a barátomnak, ő meg konkrétan leb_szott, hogy én mit istápolok másokat, miért nem a munkámmal foglalkozok... Vagy hogy a munkahelyemen összegyűlt két akkora zsák szemét, mint én, de kidobtam őket, mert amúgy egyik kollégám se nyúlt volna hozzájuk véletlenül sem, de egy darab papír leesett a kupac tetejéről és emiatt rámszólt a főnök, hogy szemetelek, én meg visszaszóltam, hogy épp kidobnám a szemetet amitől már dolgozni se lehet, mert nem férünk el tőle, na emiatt is én voltam a hibás a barátom szemében, hogy miért nem figyelek oda, miért vétek hibát és jogos volt a főnököm lebaszása.


Azóta eljöttem erről a munkahelyemről, volt egy időszak amíg nem dolgoztam, akkor nyugi volt köztünk, aztán most elkezdtem diákmunkázni egy ruhaüzletben. Tök jó minden, normálisak velem és rám mernek bízni komolyabb dolgokat is. Ma az történt, hogy egy férfi vásárló segítséget kért tőlem (egy ruhát keresett), és éppen akkor szólalt meg a főnök a rádióba, hogy menjen mindenki a raktárba. Gyorsan megmutattam a hapsinak hol a ruha, utána szaladtam a raktárba és jött a "letolás" hogy ha szólnak, akkor jöjjek, de át mondom jöttem ahogy tudtam csak egy vásárló segítséget kért (nyilván nem küldöm el, mert belőle van a pénz), de nem volt belőle semmi gond. Na ezt is elmeséltem a páromnak és kezdődött megint, hogy már megint kezdem, megint hibázok, mert szerinte szó nélkül ott kellett volna hagynom a vásárlót, "van ideje, keresse meg maga", és menni rögtön a raktárba, mert most így megint engem b_sztak le, mert én mindennel foglalkozok csak azzal nem amit mondanak és ki fognak rúgni.


Szerintetek igaza van? Miért csinálja ezt? Nagyon megbánt engem ezzel, mert olyan stílusban mondja, mintha valami hülye lennék...


2015. nov. 19. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan ezzel az emberrel képzelted el az életedet?
2015. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs igaza, neked van igazad! Ha ott hagyod pofátlanul a vásárlót, és ő jelzi a főnöködnek, szerintem téged csesznek le. Érdekes ember a te párod, biztos hogy összeilletek? Nem lehet hogy féltékeny arra, hogy megbecsülnek a melóhelyen? Neki mi a beosztása? Mert ha abból ered a problémája, hogy esetleg magasabbra jutsz a ranglétrán, akkor ha elvégzed a sulit, és jó állásod lesz, akkor lesz csak gond köztetek!
2015. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
csak az első hozzászóló kérdését tudom én is ismételni, sorrol sorra bennem is ez vetődött fel...
2015. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!