Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen feltételei vannak...

Milyen feltételei vannak annak, hogy valaki a munkaügyi központ által támogatható legyen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy munkanélküli voltam, és egy cég beadta a támogatási szerződési kérelmet, hogy náluk dolgozhassak, illetve ők is jól járjanak. De milyen szempontok mellett szokták megadni a kérelmet?

2015. nov. 20. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon ebben a témában, de sztem ezt a kérelmet simán elfogadják.
2015. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kérdés, hogy konkrétan milyen támogatást szeretnének igénybe venni?

25 év alatti vagy feletti vagy?

Egyébként ha az a támogatás amire én gondolok (GINOP nevezetű), akkor ha nem vettél még részt ebben a programban előtte, regisztrált álláskereső vagy és a cég is rendben van, értsd nincsenek rajta pl a negatív adózók listáján akkor elvileg meg kell, hogy kapják a támogatást.

2015. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem így vettek fel az első munkahelyemre.Pályakezdő voltam, első munkahely,25 évet én akkor már betöltötem.Megkapták utánam a támogatást,de addig voltam jó nekik,maíg járt utánam.Érdekes módon addig jó volt a munkám,utána hirtelen minden probléma volt.
2015. nov. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

25-öt már betöltöttem, és nem tudok róla, hogy korábbi munkahelyeimen lett volna ilyen támogatás.

Állítólag sok papírmunka van vele, de remélem nem csak a plusz pénzért vesznek fel, illetve nem csak addig foglalkoztatnak, ameddig jár a támogatás. Mennyi ideig tart kb. egy ilyen támogatás, és hogyan lehet esetleg a szerződéskötéskor előtt kideríteni azt, hogy csak kihasználnak a támogatás fejében? Gondolom sehogy..

2015. nov. 21. 21:01
 5/5 anonim válasza:

Azt senki nem tudja garantálni, hogy csak a támogatás ideje alatt kell-e nekik a munkád, vagy utána továbbfoglalkoztatnak, de állj hozzá pozitívan azért :)

Tényleg sok papírmunka, de nem neked, hanem a cégnek aki kitölti a kérelmet meg a hivatalnak aki elbírálja azt, munkavállalónak általában 4-5 aláírás az egész.

2015. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!