Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Jelenleg sima érettségivel, egy (nem létező) szakmával, egy ECDL bizonyítvánnyal és egy középfokú angol nyelvvizsgával a zsebemben esti tagozatra járok 27/F-ként, ami 15:00-20:00 között van hétköznaponta. Diákigazolványt is ad, oktatási rendszer, ez eddig stimm.


Viszont jövedelmem az nincs és a vésztartalékaimat élem fel, amit előző munkahelyekből halmoztam fel régebben (összesen két munkahelyem volt, ahol 1-1 hónapot dolgoztam, aztán kirúgtak mert kiderült, hogy jobb vagyok mint az alkalmazóim). Akárhova próbálok jelentkezni, vagy inkább egy nőt vesznek fel az én képességeimmel.


Milyen nem fizikai (alkalmatlan vagyok rá) munkába tudnék elhelyezkedni? Vagy egyszerűen mit csinálnátok?


2015. nov. 23. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nagyon támogathatnak a szüleid, ha 27 évesen mindösszesen 2 hónapot dolgoztál. Nem vall valami nagy szerénységre, hogyha azt gondolod, 1 hónap után azért rúgnak csak ki, mert jobb vagy mint a főnök...

Nyilván nagyok lehetnek az igényeid, amiből kicsit lejjebb kéne adni és elvállalni diákmunkát is, csak hogy legyen némi bevételed. Ne álmodozz, ilyen időbeosztással nem fogsz jó munkahelyet találni, ahol meg is fizetnek.

Neked valami reggel 8-14-ig, 6 órás meló lenne jó, célirányosan próbálj meg diákszövetkezeten keresztül keresni.

2015. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Apám meghalt (talàlnom kell egy másik apát mert az életemből kimaradt az apai szeretet), anyám nemigen tud támogatni. Szegénységben élünk, tehát az igényeim nem lehetnek nagyok. Két hónapot dolgoztam mert nem vettek fel dolgozni. Hetente többször járok interjúra tehát nem lehetek lusta.


Ha nem mondom azt hogy jó vagyok akkor mire fel vegyenek fel? Miért pont engem? Mellesleg azért rúgtak ki mert kiderült hogy tudok angolul és a főnöknek ez nem tetszett.


Diákmunkát esti tagozaton nem vállalhatok (nincs ilyen) pedig imádtam pénztáros lenni. Az azért szűnt meg mert megszűnt a nappali diákságom.

2015. nov. 23. 14:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!