Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érzted már úgy, hogy a képessé...

Érzted már úgy, hogy a képességeid felülmúlják a főnököd képességeit?

Figyelt kérdés
Nem beképzeltségből, hanem mert tény, amit pl. számokkal vagy egyéb módon bizonyítani is tudsz.
2015. nov. 25. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
korabban volt par fonokom, akinel egyertelmuen jobb kepessegu voltam, de az utobbi kettonel biztosan nem.
2015. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát igen. Sajnos. Ennek sohase lett jó vége.
2015. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig fitogtatod a képességeidet nem lesz munkahelyed...sajnos. Inkább fogd be a szád....tapasztalatból mondom.
2015. nov. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. A főnök mit tudom én hány céget vezet, én az egyikben vagyok alkalmazott, mint programozó, designer. Én jobban tudom a weboldalak kezelését, míg ö egyáltalán nem, de hát ezért vett fel... Az idegesítő amikor ki akar oktatni, de nem tudja miről beszél.

Jobb képességeim vannak ebben a témában, de céget nem tudnék vezetni. Legalább én nem szólok bele, hohy ő azt hogy csinálja.

2015. nov. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden emberrel ezt éreztem eddig életemben, mert nagyon gyorsan tanulok fizikailag és mentálisan is, mert zseni vagyok. Minden embernek segítek/segítettem logikusabban gondolkodni, jobban csinálni amit csinálni akar.
2015. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos nem csak a kepzeletem muve,hanem valoban messzemenoen tulszarnyalom sokmindenben a fonoksegemet. Tudalekos,kivancsi termeszetem van,remek technikai erzekkel es logikaval rendelkezem,kituno a nyelverzekem( 3 nyelvet beszelek,mig ok csak egyet) igy sokmindenben jo par lepessel elottuk jarok. Peldaul-bar nem szakmam- de ha a cegnel osszeomlik a szamitogepes rendszer, elromlik valami, allandoan en oldom meg. Rengeteg kiadastol mentettem meg oket, ha minden alkalommal szerelot kellene hivjanak, bizony nem olcso mulatsag lenne nekuk.


Sajna,mivel visszafogottabb,szerenyebb termeszetem van,igy nem tudom megfeleloen 'eladni' magam, emiatt meg sem fizetnek rendesen.

2016. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Sajna,mivel visszafogottabb,szerenyebb termeszetem van"


Aha, latjuk :)

2016. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Keves #7 valaszolo, a kerdezo erthetoen irta,hogy "Nem beképzeltségből, hanem mert tény"

En csupan a tenyeket irtam le. Sajat munkatarsaim elismerik,hogy nelkulem bizony nehezebb lenne a dolguk. Nem hinnem,hogy ha valaki tisztaban van a kepessegeivel, attol meg nagykepu lenne.

#6-os voltam.

2016. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

",remek technikai erzekkel es logikaval rendelkezem,kituno a nyelverzekem"


Ilyet csak olyan ir le magarol, aki szerelmes a sajat lenyebe.


Gondolom a fele sem igaz egyebkent.

2016. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
te irigykedni vagy kotekedni jarsz ide?Fogadom, altalaban mindenben nulla vagy.
2016. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!