Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diploma/nyelvtudás nélkül...

Diploma/nyelvtudás nélkül esélytelen?

Figyelt kérdés

28 évesen kezdtem el az egyetemet levelezőn, addig szüleim jól menő vállalkozásából éltem, nem kellett dolgozni menni, mert nevetséges bért kaphattam volna csak, anyuék meg elég rendesen pénzeltek/pénzelnek! 28 évesen belevágtam az egyetembe - még nyelvvizsgám nincs majd egyszer lesz, de angolból végig kettes voltam gimibe azóta se tanultam semmi idegennyelvet - és most álláskeresésbe vagyok. Mindenhol alja melók vannak nevetséges fizetésekkel...ilyen nettó 60-70 ezer! Apu egy hónapba ad nekem 150-et!!!!!! Még van 3 évem az egyetemből addig nincs is esélyem érettségizett 30 feletti pályakezdőként elhelyezkedni normális munkaidőbe, mert itt mindenki el van tájolva 3-4 műszak meg a munkaszerződés állom mindenki megbízásit nyomatna! 151 helyre adtam be az önéletrajzom...10 állásinterjúra hívtak...ebből 8 tiszta jutalékos/megbízási 2 meg nevetséges fizetést kínált éjszakai műszakkal meg hasonlók. Amíg nincs meg a diplomám ezek szerint felesleges is állást keresni ha amúgy fizetés nélkül is jól élek szüleim jó voltából?

Nem derogál a munka bármit elvállaltam volna de próbanap után nem fizettek vagy 60-70 ezert ígértek 1 hónapra napi 8-10 óra melóért mesevilágban élnek? Az mire elég? Semmire! Komolyan mondom átveszem inkább szüleim vállalkozását! Szüleim alkalmazottai többet keresnek! Ma nagyon kiakadtam az állásinterjúztató hülyeségén!


2015. nov. 27. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal jobb provokatív kérdések szoktak születni. Félóra múlva próbáld meg újra. Hajrá;)
2015. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaja, elég gyenge.
2015. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Komolyan mondom átveszem inkább szüleim vállalkozását! "


Ki az a barom állat, kinek ha van ott hon egy vállalkozása, akkor elmegy trógerolni és megalázkodni más céghez?

2015. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 3

Elment 10 állásinterjúra, hogy kiírhassa ezt a kérdést:D

2015. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas :(
2015. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miért nem mész a szüleid vállalkozásához dolgozni? Nem értem
2015. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden sebből vérzik... :D Ahol családi vállalkozás van, ott hülye lenne a gyerek elmenni tróger munkát végezni, amikor a családi vállalkozásba is beszállhat, hasznos tagja lehet annak akár diploma nélkül is. Sajnos elég sok hasonló ismerősöm van, aki most keresztbe röhögné ezt a kérdést, akkora marhaság. :D
2015. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

figyelj, elmehetsz prostinak is. elég durva órabérük van, és nem kell hozzá diploma sem...:D de ha nem tetszik, akkor hát mi a gond? dolgozz szüleidnek ugyanúgy, ahogy eddig :D


vagy mit várnál erre a kérdésre? hogy majd valaki ajánl neked egy jól fizető, fix bérezésű munkát egy olyan embernek, aki semmihez sem ért? :D te is álomvilágban élsz, nem csak a munkáltatók :D

2015. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!