Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha karácsony előtt adok...

Ha karácsony előtt adok ajándékba egy pici angyalkát egy kedves férfi kollégámnak, akkor mit fog gondolni?

Figyelt kérdés
Hogy ez egy kedves gesztus volt a részemről,vagy azt fogja hinni hogy bejön nekem és akarok tőle valamit?
2015. nov. 27. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínű másra fog gondolni

Ha van felesége vagy parkapcsolata akkor ne adj neki ajándékot mert csak problemat csinálsz koztuk ha haza viszi a toled kapot ajándékot.



Kérdésem miert adnal neki ajándékot? Miert pont csak neki?

Csaladi állapotáról mit tudsz?

2015. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért csak neki,mert vele vagyok beszélgető viszonyban. Szokta mesélni hogy rossz a kapcsolatunk amúgy az élettársával.
2015. nov. 27. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Férfija válogatja ki mire gondol. Én nem adnék ha nem akarok félreértést, de ha ez a cél mellékelj hozzá egy szivecskét is ;D
2015. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarnék félreértést. Csak kedves gesztust akartam volna. Arra a célra mi felelne meg?
2015. nov. 27. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Meghívod egy kávéra. Ne angyalkázz, csak ha meg akarod dugni.
2015. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért csak neki,mert vele vagyok beszélgető viszonyban. Szokta mesélni hogy rossz a kapcsolatunk amúgy az élettársával.



Beszélő viszony miatt nem kell ajándékot adni egy kollégának főleg nem egy ferfinek.


De az utolso mondatod kicsit a fülembe cseng,igaz én kérdeztem.

Tehat valahol azt erzekelem hogy te nem csupa beszelo viszonyba akkarsz lenne ezzel a férfivel,sot azt is tudod hogy "rossz elattarsi kapcsolatban van a ferfi"

Biztos hogy igy van?vagy csak neked állítja ezt?

Ha rossz a kapcsolata akkor miert nen lep ki belole?

Mivel nő vagy es te ezzel vissza elsz hogy rossz kapcsolatban el.....szerinted melyk ferfi nem hasznalna ezt a lehetőség ki ha egy nő jelzést ad a férfinek hogy....tetszel vagy barmi ...ajandekot gesztusbol nem adunk csak ugy egy kollégának! Foleg nem ellenkező nemunek!

Élettársának biztosan rossz érzés lesz....nekem sem tetszene ha a párom angyalkaval jonne haza!!

Gondolj bele.... Nem is a felesége csak az élettársa,Szerinted mi az az ok hogy nrm tud kilépni ebből a kapcsolatból?


1 mert kényelemben van mosnak foznek ra es mellére adot egy no aki felajnla szep lassan magát ,es majd tovabb áll ebből a kapcsolatból ha veled jol sul el minden...es majd rad is rad un es majd lep tovabb....



Ne akarj egy kapcsolatot tönkretenni. Foleg ne kezdeményezések akkarj valakit megfogni magadnak!

Ha pasi kell karácsonyra akkot szabad pasit keress magadnak!


Bocsi kicsit offoltam csak biztosan szeretnel tobbet nekem ez jott le!

Ilyen pasit ne akarj aki képes az elettarsat megcsalni! Akkor teged is megfog! Es mar irtam hangsulyoztam ferfi ha nem boldog akkor miert elnek meg mindig egyutt ? Vagy csak mondogatja etett teged hogy elfogja hagyni stb... Nekem ilyen pasi se kéne.

2015. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez gáz!

Félre fogja érteni. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne adj neki semmit!

2015. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenki nyugodjon le,nem akarom senkinek sem a párját elvenni. Pontosan ezért kérdeztem,hogy ne csináljak semmi olyat,ami félreérthető. Az más tészta,hogy részemről lehetne köztünk több is,mint beszélgető viszony,de amíg mással van együtt,addig nem.köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 28. 11:46
 9/9 anonim ***** válasza:

én is fogok a kollégáknak adni valami apróságot karácsonyra, fenyődíszt, meg muffint szerintem, senki nem fgja félreérteni


a te kollégád se, ha azzal a szöveggel, hogy tegye fel az otthoni fájukra

2015. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!