Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már durva munkahelyi...

Volt már durva munkahelyi konfliktusod, ami megoldódott és utána jobb viszonyban lettél a főnököddel?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
nem egyszer volt, hogy rámutattam, hogy nekem volt igazam, vagy hogy olyan szinten számíthat rám, hogy még a céget is elvezetném, belátta, még sem lett jobb a viszonyunk.
2015. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fonokommel meg nem ,de kollegakkal mar volt ilyen
2015. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Leüvöltöttem a f****szba aztán otthagytam az egész kócerájt a ge******ibe.
2015. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Folyton van "konfliktus"om vele, ez az ami fejleszti a céget és a kapcsolatot. Nagyon jól kijövök vele annak ellenére, hogy mindig vitatkozunk, valahogy a munka az munka, nem egymás anyját szídjuk, hanem racionálisan érvelünk ha munkáról van szó :)
2015. nov. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt. Létezik olyan típus, hogy pofátlan és/vagy hülye, aztán folyamatosan próbálgatja, hogy meddig nyomhat el.

Nem érdemes ráhagyni, nem unja meg, nem nyugszik meg.

Időnként össze kell veszni az ilyennel, akkor egy évig megint nyugi van. Nálam így működött.

Aztán több, mint 10 év után otthagytam, mert hiányoltam a perspektívát.

2015. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg untam már, nem gyógypedagógiai pályára készültem.
2015. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!