Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni olyan kollégan...

Mit lehet tenni olyan kolléganővel, aki nem fürdik és nagyon bűzös?

Figyelt kérdés
A hölgy 30 év körüli, rendszeresen büdösen jön dolgozni. Főleg nyáron bűzlik igazán. Olyan, mintha hetekig nem fürdene. Ráadásul szemtelen, nem hoz soxor kaját, kinézi a kezünkből. Régebben adtak neki a kollégák sok mindent sajnálatból, de már mindenki utálja, mert spicliskedik ránk.
2015. nov. 28. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Fürdesd meg, úgyis nemsokára hó lesz.

Amikor mentek haza kapd el és mosd meg!:)

2015. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hivd felre es mond meg neki, hogy Te, erzed a testszagat.

Nekem volt egy kolleganöm. Erös dohanyos.

Az autojaban is dohanyzott. (maga az auto csikktartoja nem volt eleg neki, meg egy nagy hamutalca is volt az autoban.)

Mielött munkaba allt , befujta magat parfümmel.

Minden egyes esetben, ha elszallingozott melletem a munkahelyen, olyan bagos/parfümös szag csapott meg, hogy beszelt velem a gyomrom.

Mikor mar nem birtam, felrehivtam es megmondtam neki. Nagyon elcsodalkozott, mert ö maga ezt nem erezte.

Igazabol, csak akkor szünt meg ez a szag, mikor azt a par metert a munkahelyre, nem autoval, hanem gyalog tette meg.


A testszagra en is nagyon erzekenyen tudok reagalni.

2015. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen kollégám.nálunk a főnök szólt neki.jelezzétek a főnöknek
2015. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is főnök beszélgetett el vele, utána nem volt gond.

Az igazi gáz akkor van, ha a főnök büdös. Az csak munkahelyváltással orvosolható:)

2015. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!