Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy főnök folyamatosan úgy...

Ha egy főnök folyamatosan úgy beszél, hogy azt éreztesse veled, hogy te milyen buta vagy és minden a te hibád, azt hogy szoktad lereagálni?

Figyelt kérdés
Nekem amúgy helyén van az önbizalmam, tisztában vagyok a saját képességeimmel és határaimmal, szóval annyira nem veszem magamra az ilyet, de attól még zavaró tud lenni.
2015. nov. 30. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat öszinten en egy darabig sehogy sem reagaltam, aztan mikor betelt a pohar közöltem vele egy alkalommal mikor a semmin pampogott, hogy tudod mit, ha ennyire gaz vagyok akkor megirhatjuk a rögtön a felmondast. Hapogott, hogy de hat, meg gondoljam at. Mondtam neki, hogy ezen nincs mit atgondolni... Felmondtam, lett masik helyem ahol megbecsülnek.
2015. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ!

Mivel emberek vagyunk elmondanám neki normálisan, hogy a főnöki pozíció nem azt jelenti, hogy úgy bánhat velem mint egy szolgával. S örülnék ha kölcsönös lenne a tisztelet. Mivel ez csak a munka rovására megy.

Ha nem történik változás:

1.) Megvan kötve a kezed akkor hallgatni kell. Ez alatt értem azt, hogy kisvárosban laksz, és nem találnál másik munkahelyet.

2.) Van másik munkahely, akkor beolvasnék neki, és elmennék.


Persze az első esetben nem hagynám magam, és szép lassan megkeseríteném az életét ahol csak tudnám. Úgy, hogy ne tudja Én voltam. :)

Pl. havi 1x valaki kiszúrná a kerekét.

Egy "huligán" a fémig karcolná a kocsi oldalát.

Stb. stb. :)

2015. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felmondólevéllel és a felettesének vagy HR-en utána beszámolok róla, h miért is megyek el, hogy másokkal ez ne fordulhasson elő.
2015. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3 hétig dolgoztam olyan helyen, ahol alig fizettek, csicskának használtak (a főnökasszony fodrászát is én kergettem időpontért, amihez semmi közöm, mérnök vagyok), lekezeltek és állandóan hülyének néztek. Nem engedték, hogy tanuljak másoktól.

Kerestem másik munkahelyet, felvettek, a régi helyemen pedig megköszöntem a lehetőséget és elbúcsúztam. Van értelme a próbaidőnek és nem csak munkáltatói oldalról. Én nem azért tanultam ennyit, hogy folyamatosan megalázzanak csak mert pályakezdő vagyok. Nem csicskának szerződtem, innentől kezdve nyaldoshatja az ilyen a hátsómat, én tuti nem nyaldosom az övét...

Hihetetlenül jó érzés volt egyébként a képébe mondani komoly 3 hét után, hogy kaptam egy JOBB lehetőséget és szeretnék azzal élni. Hirtelen köpni-nyelni nem tudott. Persze kénytelen volt elfogadni, de azért megkérdezte mi lesz az új feladat és odavetette félvállról, hogy szerinte az nekem túl nagy falat. A jelenlegi munkámat és a munkahelyemet is imádom! Eszem ágában sincs önszántamból itt hagyni! :) Lehet hogy nagy falat, de megbirkózok vele! :)

2015. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!