Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » BKV sofőr lennék nálunk...

Zolibá kérdése:

BKV sofőr lennék nálunk folyamatos munkarend van Viszont ha hétvégére esik a fizetett ünnep, akkor aki dolgozik azt dupla bérrel fizetik, aki nem azt sehogy De ha hétköznapra esik az ünnepnap, akkor fizetik ha nem dolgozunk, akkor is! Jogos ez?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Folyamatos műszakban szinte bármi előfordulhat. Én dolgoztam már olyan helyen, ahol ha pihenőnapra esett a fizetett ünnep, akkor ingyen voltam otthon, ha munkanapra, akkor fizették. Olyan helyen is voltam, ahol ha a 12 órás műszak esett fizetett ünnepre, akkor nem kellett bemenni, de csak 8 órát fizettek, a maradék 4-et meg máskor kellett ledolgozni. Bármi előfordulhat, sokféleképpen tudnak ügyeskedni a cégek.
2015. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kérdezni szeretnék.

Milyen bkv söförként melozni ?

2015. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!