Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon ciki, hogy 3 nap után...

Nagyon ciki, hogy 3 nap után felmondok?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy benzinkúton dolgozni, 3 napot voltam eddig, de közben kaptam jobb munkalehetőséget ezért a benzinkutat ott akarom hagyni. Próba időn vagyok, elvileg felmondhatok, de nagyon ciki lesz, mire számoljak, ha holnap bemegyek?

2015. dec. 8. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Cikinek ciki, de tul kell lenned rajta. Ha elmondod, hogy kaptál egy lehetoseget ami sokkal közelebb áll az elkepzeleseidhez akkor megfogjak erteni.
2015. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom cikinek. Próba idő erről szól. Nem jött be, viszlát! Indokolni sem kell.
2015. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

dehogy ciki, ez Nagyon menő :D (nem hagyhattam ki bocs :D)


szerintem nem gáz, hisz miért ne mehetnél jobb helyre?

ha netán visszaakarsz térni egyszer ide akkor 1 hónapot ledolgozhatsz, úgy korrektebb a dolog a munkaadóval, de azért közöld fel a lehetőséget és, hogy csak 1 hónapig leszel...de felmondhatsz 3 nap után is, csak akkor nem néznék jó szemmel ha később jelentkeznél esetleg...


22F

2015. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mondtam már fel 1 nap munka után is, mert olyan volt a meló. De olyan esettel is találkoztam, aki a munkaidő kellős közepén sokallt be és még az első napját sem dolgozta végig, azonnal felmondott. Próbaidő alatt ez teljesen legális, úgyhogy nem szólhatnak egy rossz szót sem.
2015. dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. A próbaidő pont arra van, hogy mindkét fél megtapasztalja, jó-e, előnyös-e neki az új munkakapcsolat. Ha kapsz egyjobb ajánlatot, nyilván neked már nem előnyös. Másodszor is, jobb fizetésért nem ciki munkahelyet váltani, semennyi idő után sem. Mindenki pénzből él, ezért senkit nem lehet elítélni azért, ha megkönnyíti a saját doolgát. Harmadrészt egy benzinkúton nagy a fluktuáció, és az üzletvezető is tudja, fel van rá készülve, hogy a benzinkutat senki nem végleges megoldásnak választja, és bármikor dobbanthat. Szóval egy percig ne legyen lelkiismeretfurdalásod, ha csak nem valami protekcióval szerezted a benzinkutas melót, mert akkor a jótevődnek kicsit kellemetlen lesz.
2015. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én mikor egy gyárba mentem dolgozni,ott volt aki 4 óra munka után mondta,hogy elég volt.Szóval nem gáz!!


Én jelenleg ahol vagyok,mondták bármikor elmehetek ha van jobb munka,mert tudják keveset fizet a cég.

Próbaidő erre van.

2015. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt,hogy mikor szobalánynak mentem 5 nap próbanapot adtak,utána felvesznek rendesen. 5.nap délután mennem kellett megírnom a szerződést,hogy maradok. Megkaptam a dolgozós ruhámat,cipőmet is.De közben barátnőm talált egy jó helyet ahová mehettünk volna melózni. Így este felhívtam a főnökömet,hogy vissza szeretném mondani a munkát és elnézést kértem. Mondtam külföldre megyek unokatesómékhoz dolgozni előbb szóltak,hogy van kint munka és mivel 3 nap múlva indulok így intézzük el a kilépést. Köpni nyelni nem tudott. De másnapra elintézett mindent, 5 napi béremet megkaptam kiléptetett. Nagyon kellemetlen volt!!!!! De sajnos nem volt más választásom.
2015. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Gyárban dolgoztam és ott volt néhány olyan próbaidős emberke aki az egy hetes oktatást követő héten hétfőn 14 órakor kezdett és 16 órakor a cigiszünetben kifutott a gyárból és még a papírjaiért sem tért vissza.

A kapus biztonsági őrök kaptak fegyelmi miattuk...

2015. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De igenis ciki. :D Nekem ciki volt három hét után is felmondani anno, de ez van! Én is kaptam anno egy jobb lehetőséget, éltem vele és egyáltalán nem bántam meg.

Ciki volt odaállni a főnököm elé és megmondani, hogy mi a helyzet, de őszintén szólva jól esett, mert utáltam azt az embert és a közeget.

Szóval ha ciki ha nem, az ember ilyenkor legyen önző. Ciki odaállni, de ha túl vagy rajta, akkor már nincs gond. Engem kifejezetten feltöltött jó érzésekkel az, hogy megtehettem, hogy felmondjak, mert tutira várt egy ezerszer jobb hely. :)

2015. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mit törődsz vele! három nap alatt a nevedet nem jegyzik meg. nekem volt két egynapos munkahelyem is.
2015. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!