Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Óvónőnek készülök azonban az...

Óvónőnek készülök azonban az alkaromra készül jövőhéten egy tetoválás. Mi a véleményetek erről? Lehet így majd nem vesznek fel?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
majd hosszú ujjúban mész felvételizni és kész
2015. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen ez így lesz de a későbbiekben nem okozhat majd gondot?
2015. dec. 13. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:

ha nem látszik át a ruhán, vagy ruha alól, nem

nem kell beszámolni róla a munkáltatónak, oszt csókolom, a te tested, azt csinálsz vele amit akarsz

2015. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Biztos, hogy negatívan fog hatni (pláne, ha vidéki oviról van szó), de ez még nem kizáró ok. Neked kell mérlegelned, hogy megéri e ennyire látható helyre csináltatni.
2015. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem biztos, hogy sok negatív élményed lesz ezzel kapcsolatban.

Egyébként nem értem hogy miért lett divat a nők körében a tetkó, nekem olyan "sittes" benyomást kelt.

2015. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Én szívesen vinném egy tetovált óvónénihez a gyerekeimet :)
2015. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem valami koponyás horrortetkód lesz, akkor semmi gond vele, ami a gyerekekkel való kapcsolatot illeti. Ma már az ovis gyerekek felének tetováltak a szülei, és amúgy is az utcán, boltban megszokhatták, hogy tömegével vannak tetovált emberek mindenhol. És a tetoválások nem riasztják őket, hanem ellenkezőleg, felkeltik az érdeklődésüket. Jobb esetben ezzel a munkaadó is tisztában van.
2015. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd minden gyerek az oviban olyat akar, rajzolhatod filccel tele az összeset. Mert ugye a példa ragadós.:D
2015. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A gyerkőcök így is nyomkodják magukra a turbórágós tetkókat és anno mi is így tettünk szerintem :D

Amúgy egy csajos, szép és számomra mély jelentéssel bíró tetoválást csináltatnék. Sajnos nem értem miért ítélik el sokan...szeretem attól még a gyerekeket és felelősségtudatos vagyok.Nem emiatt leszek rossz ember....csak sajnos ezt nem mindenki így látja :(

2015. dec. 15. 10:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az óvonők azért még kissé régimóduak, így szerintem nem fognak neki örülni. ÉS tényleg az van, hogy egy bolond százat csinál, a gyerekek meg pláne kapósak minden ötletre. Persze ha nem látható mert olyan helyen van akkor senki se tudja meg, de a tetkónak pont az lenne az általános értelme hogy megmutassa magát.


Mesélek egy érdekes történetet a tetoválásról. A 80-as években olyan meleg volt nyáron, hogy az Alpokban olyan glecserek is megolvadtak amik több ezer éve léteztek. Találtak egy hullát, egy több mint 2500 éves tőkéletesen konzerválodott kaukázusi férfit. Eddig sokan ismerik a történetet. Azt már kevesen tudják, hogy a férfi tetoválva volt, és nem más volt rátetoválva, mint a meridián vonalak, a rajtuk lévő akkupunkturás pontokkal. Na ENNEK a tetoválásnak én látom az értelmét, a többi csak dísz!

2015. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!