Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fuvarozó cég megteheti, hogy...

Fuvarozó cég megteheti, hogy nem hozza haza a sofőrt a családjához karácsonyra? /TUDOM HOGY MINDENT MEGTEHETNEK! DE MÉGIS.

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 19:50
 1/5 anonim válasza:
95%
Ott a kérdésedben a válasz. Ha a cégnek rossz valami, nehogy már az alkalmazottak jól érezzék magukat és a családjukkal legyenek! Sajnos, lehet ilyet csinálni.
2015. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet..Ilyenkor szokták bedobni a kulcsot az árokba és hazajönni vonattal ,aztán keresni más állást.
2015. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

így van. egy áruszállító sofőrnek teljesen mind1, hol van, lényeg, hogy épp nem dolgozik, mert ünnep van. az, hogy nem otthon, hanem x országban vesztegelsz 3-4 napig, mert minden megáll, az nem zavar senkit, pláne, hogy csak úgy üresen nehogy fogyaszd már az üzemanyagot. akkor jössz haza, ha majd fuvar is lesz erre...így megy ez.


és igen, ahogy a 2-es mondja, ilyenkor van az, hogy felhívod a főnököt, hogy felmondassz, és hát ha sajnálja az üzemanyagot, akkor majd küldjön egy trélert vagy egy sofőrt az autóért, mert te elindulsz haza úgy, ahogy sikerül...stoppal, vagy tömegközlekedéssel.

2015. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem egészen értem, hogy miért tetted ki ezt a kérdést. Ha csak a keserűségedet, felháborodásodat akartad kiönteni, akkor eltévedtél, ez az oldal nem panaszfal.

Ha munkajogi kérdés vetődött fel benned, akkor miért nem úgy fogalmaztad meg a kérdést.

2015. dec. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát egyik ismerősömben akartam tartani a "lelket" és megerősítést vártam , kb... hogy áá nem tehetik meg stb.. de azt hiszem az ő párja is hazaért :-) ! Egyébként meg szerintem simán elvegyül a kérdés a többi között már ha nem panaszfal is pl."megtartsam a magzatom, lehetek e terhes..

Így nem értem a kioktatást

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 27. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!