Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem érdekes hogy van egy...

Nem érdekes hogy van egy mindenki által utált gyökér segg főnök akit végül leváltanak? És kiderül hogy mindig van lejjebb mert az utódja még a régit is felülmúlja?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan főnökünk hogy azon imádkoztunk üsse már el valami vagy nyíljon meg a föld alatta. Akkora gyökér volt akkora paraszt hogy azt hittük nála rosszabb nincs.

De pezsgőt bontottunk mert végül leváltották. (ill dehogy váltották talált más helyet csak a cég ezt másképp tálalja).

Na mindegy de korai volt a pezsgő mert jött az utód. És kiderül mindig van lejjebb. Azt hittük a régi vadbarmot nem lehet überelni. Lehet. Az ostobaság bunkóság pitiánerség a véglelekig fokozhatóak.

Visszasírjuk a régit de komolyan.


Nem jó egy ilyen hely? Mennyit tanulok! Nincs akkora gyökér aminél nagyobb ne lenne.


2015. dec. 27. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott ha nem tetszik. Ilyen egyszerű.
2015. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hidd el mennék én! Hű de mennék. Ha lenne hova.
2015. dec. 28. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig van másik lehetőség. Ne félj váltani.
2015. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ja.

Nézzük

-mehetek közmunkázni ahol még enynit se kapok

-mehetek koldulni

-de fel is köthetem magam tán az a leggyorsabb halál.


Mert a többi is halál csak épp lassú agóniával. Havi 50-ért közmunkázni na az nem élet. Mondjuk ez se ami most van.


Akkor melyiket válasszam? Segítesz?

2015. dec. 28. 17:10
 5/6 anonim válasza:
Sajnos egyre több a gyökér,az én vezetőm is egy tuskó.Tűrök amíg tudok.Nagy az isten állatkertje!
2018. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: A kamutroll agymenése a kérdés.
2018. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!