Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 24/48 órás munkarendnél...

24/48 órás munkarendnél hogyan lehet megoldani az egészséges alvást?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 08:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Nekem elég nagy, napi 9 óra alvásra van igényem. Arra gondoltam, vajon meg lehet-e háromszorozni az alvási periódust, vagyis hogy 9/15 órás ciklus helyett 27/45 órában aludjak és legyek ébren? Vagy ilyet az ember nem bír elviselni?
2016. jan. 3. 08:32
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos sehogy. Főleg azért nem, mert éjszaka kell aludni és nem nappal ahhoz, hogy ne lépjenek fel egészségügyi problémák a későbbiekben.
2016. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Sehogy.

Ha reggel leteszed a csákányt, és hazamész, aludj nagyjából délig. Utána legyél aktív a megszokott lfekevési időpontig, majd menj aludni éjszakára. Következő nap pihenő, de kicsit korábban menj aludni, mint mszoktál,hogy biztosabban bírd a következő 24 órás szolgálatot. Én így csináltam.

2016. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2.válaszoló:

Én amikor munkanélküli vagyok sokszor éjszaka vagyok fent, mert imádok éjjel fent lenni, és nem érzem ennek semmi egészségügyi hátrányát. Szal ez nem lenne nekem gond (remélem).


3.válaszoló:

Sajnos nálam nem úgy működik, hogy elmegyek aludni, és akkor alszok is. CSak akkor vagyok rá képes, ha kellően fáradt és álmos vagyok, különben csak fetrengek, és nem pihenek semmit.

2016. jan. 4. 01:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, 24 óra után elég fáradt leszel az alváshoz.
2016. jan. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!