Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha otthon vár a boldog családi...

Ha otthon vár a boldog családi környezet, akkor elfogadod a rosszabb munkakörülményeket is?

Figyelt kérdés
Ha örülsz, hogy munka után haza mehetsz és ott vannak a gyerekek vagy az asszony, akkor kevésbé kifogásolnátok a munkakörülményeket, a stresszesebb munkavégzést, túlhajtást, alacsonyabb bért?

2016. jan. 5. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Nem teljesen értem a kérdést. Lenne lehetőséged jobb környezetben, jobb fizetésért munkát végezni, de messze lenne, így nem látnád a családodat?

Az mindenképp megnyugtató, ha otthon vár a család, viszont a munkahelyen elég sok időt tölt az ember, jobb esetben napi 8 órát, tehát ez is egy szempont. A jobb munkahelyre történő bejárás nem megldható? Én mindenképp próbálnék munkahelyet váltani, akár családostul költözni, persze fontos, hogy a gyerekekkel legyél.

Van olyan ismerősöm, aki Veszprémből jár Győrbe minden nap, mert itt van jó fizetés, jó munkakörülmény, ha pedig nagyon elfáradt vagy nincs kedve hazamenni, akkor megszáll valahol Győrben, de legtöbbször hazamegy.

2016. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Az én válaszom: abszolút igen, én nő vagyok. Családi háttér 50%-a az egésznek.
2016. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!