Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Baromfi feldolgozó munkáról...

Baromfi feldolgozó munkáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
most akarok jelentkezni Kisvárdán Master Good kft-nél a baromfi feldolgozóba mi a véleményetek ugy hallodtam elég kemény ott a meló? más feldolgozókban dolgozott emberek véleményére is kíváncsi vagyok. csak értelmes válaszokat kérek.

2016. jan. 9. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem bírnám a szagot, az első percben belehánynék az egészbe.

Régebben, mikor még kifizető volt, több ezer csirkét tartottunk. A tápos csirke szagánál nekem nincs büdösebb dolog, főleg mikor sok van együtt, még akkor is, ha már nem élnek.

2016. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát hallodtam olyant hogy azt mondták nem büdös inkább a látvánnyal vannak gondok :D a munka azon része lenne amikor már feldolgozás van nem lennék az élő csirkék közt persze tudom annak is van szaga amikor dolgozzák őket nagy részét mindent gép csinál olyat kell végezni mint pl. csirkemellről bőrt távolítani meg stb.
2016. jan. 9. 19:12
 3/3 anonim válasza:

Én is szeretnék jelentkezni így erre a kérdésre a válaszok engem is érdekelnének.

Valaki azt mondja hogy nem vészes valaki meg pont az ellentétét.

2017. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!