Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltam interjún, van tapasztal...

Voltam interjún, van tapasztalatom az adott munkában, majd mikor meglátta hogy 23éves vagyok, már láttam hogy nem tetszik neki, miért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nő vagy?
2016. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen
2016. jan. 13. 12:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert elmész szülni szerinte igen hamar.
2016. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na ja. Erre gondoltam, de látom más is...

Kb. 40 éves korodig ez lesz. Én már csak tudom!

Folyton azt hiszik, hogy van van gyerekem, vagy szülni akarok. Nincs is. És jó lenne, de hol van az még, mikor életem párját sem találtam. Szóval nem, még nem akarok gyereket szülni, de ezt egy hr-es 3,14csa úgysem fogja fel...

2016. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Már 15 éve is ez ment, amikor én jelentkeztem állásinterjúra egy ügyvédi irodába 20 évesen. Kérdezte az ügyvéd, hogy párkapcsolatban élek-e, mondtam, hogy igen, 2 éve, a következő az volt, hogy akkor én biztos hamarosan szülni fogok :)

Óriásit tévedett, mert nemrég szültem :)

De ez mindegy is, pofátlanul hazudni kell, mond meg, hogy nem akarsz gyereket, karriert akarsz és kész. Gondoljon, amit akar.

2016. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző!

Én is azt szoktam mondni, hgoy nem akarok, de ez kevés...

2016. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha gyermektelen fiatal nő vagy, akkor attól félnek, hogy elmész szülni. Ha már van gyereked, és kicsi, akkor attól, hogy sokat lesz beteg, emiatt sokat leszel táppénzen. Emellett, attól is, hogy vállalsz egy másikat, és kezdődik a kör elölről. Ha már nagyok a gyermekeid, akkor már te is 40-45 + vagy, akkor meg az a baj, hogy nem vagy fiatal. Szóval, borzasztó az egész.
2016. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor én 21 évesen végeztem a sulimmal és kerestem munkát, akkor a főnök soha nem kérdezett ilyet(se azt, hogy van-e kapcsolatom, se azt, hogy mikor akarok szülni). Ez egyszerűen etikátlan.


Sőt, nemrég hallottam olyat is, hogy az egyik kollégám, aki most ment szülni, ő visszajön és utána a fiatalokat szépen sorba elküldik szülni..

2016. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert mennyinek gondolt vajon? Biztos nem ötvenévesnek.

Szerintem ez nem mérce, hogy "láttam, hogy nem tetszik neki". Sokszor előfordult interjún, hogy szerintem nem jött be az adott válaszom, és mégis nyerő volt.

Majd kiderül, ha döntöttek.

2016. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem kérdezhet olyat, hogy mikor akarsz szülni

ha megteszi, akkor vagy ne válaszolj, vagy ha van benned egy kis színészi véna, akkor nézz rá könnybe lábadt szemekkel és mondd, hogy neked a gyermekvállalás lehetősége nem adatott meg!

2016. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!